GeriKelebek Klipten ilk görüntüler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Klipten ilk görüntüler

Klipten ilk görüntüler
refid:7460411 ilişkili resim dosyası

Tuğba Özer'in 'zar' adlı şarkısının klibinde ünlü iş adamı Asil Nadir'de rol aldı.

Klipten görüntüler için tıklayın...


‘Lo Lo’ şarkısıyla 2005 yılında iyi bir çıkış yapan popçu Tuğba Özerk, geçen hafta iş adamı eşi Erhan Kiani’nin memleketi olan Kıbrıs’ta ‘Yıkıldı Duvarlarım’ adlı yeni albümünde yer alan üç şarkısına klip çekti. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tarihi mekanlarında ve Kaya Artemis Otel’in casinosunda çekimi yapılan kliplerden birinde ünlü popçuya Asil Nadir eşlik etti!


Kıbrıslı iş adamı Asil Nadir’in ‘Zar’ adlı şarkının klibinde oynamayı kabul etmesindeki en büyük etken, Tuğba Özerk’in eşi Erhan Kiani’nin, Asil Nadir’le çok eskiye dayanan aile dostlukları… Diğer bir neden de iş adamının özellikle de Kıbrıs’ın tanıtımına bir katkıda bulunmak istemesiydi. Erhan Bey, eşini kırmayarak Nadir’i Özerk’in klibinde kameralar karşısına geçmeye ikna etti. Asil Nadir klip çekimleri için bugüne kadar kimsenin giremediği evinin kapılarını da Tuğba Özerk için açtı. Nadir’in Kıbrıs’taki evi şık mimarisiyle dikkat çekerken, adeta botanik cennetini anımsatan bahçesi ile görülmeye değer bir manzara çiziyordu. ‘Aşkın Tam Vakti’ adlı şarkının klibinde Özerk, Kıbrıs’ın tarihi yerlerini gezip fotoğraf çekiyor ve Nadir’in evini de ziyaret ederek çektiği fotoğrafları sohbet ederken kendisine gösteriyor. Havuz başında çekilen klip boyunca ilk kez kamera karşısına geçen Asil Nadir, heyecandan soğuk terler dökerken heyecanı adeta gözlerinden okunuyordu. Yaklaşık bir saat süren çekimlerde, Asil Nadir’in geçtiğimiz haftalarda oğlu Serhan Nadir’in düğün töreninin yapıldığı tarihi Bella Pais Manastırı ve Girne Kalesi de kullanıldı.


DENKTAŞ DA ROL ALDI

Klipten ilk görüntüler

Sanatçının sevenlerine sürprizleri bitmek bilmedi. Aynı şarkıda Kıbrıs’ın tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla kamera karşısına bu kez de, yine ada için çok önemli bir isim olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş geçti. Kameralara yabancı olmayan Denktaş, çekimlerde oldukça rahattı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle