GeriKelebek Kısmetse Olur'da Emre'yi sinirlendiren konuşma - izle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısmetse Olur'da Emre'yi sinirlendiren konuşma - izle

Kısmetse Olur'da Emre'yi sinirlendiren konuşma - izle

Kısmetse Olur bugün 143. bölümü ile ekrana geldi. Melis yeni damat adayı Emre ile evlilik yoluna girecek mi? Cansel ve Eser arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Kısmetse Olur evinde yeni kurallar var. İşte Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı ve dahası..

Kısmetse Olur tüm hızıyla devam ediyor. Son bölümde Cansu ve Tanku'un aileleri bir araya geldi. Mehtap ve Melis'in Emre'ye söyledikleri ise Emre'nin sert tepkisine neden oldu. Emre'nin evlilik teklifi nasıl sonuçlandı? Kısmetse Olur son bölümde yaşananlar haberimizde.

KISMETSE OLUR EVİNDE YENİ KURAL

Ev kurallarına uymayanlar cezalandırılıyor. Yeni sistemi ilk ihlal eden isimler damatlar evinden oldu... Yeni ceza kurallarına göre evdeki kurallara uymayanlar üzerinde 'cezalı' yazan siyah t-şort'u giymek zorunda kalacak. Cezalı olan kişi kimseyle konuşamaz ve kimse de cezalı kişiyle konuşamaz. İlk cezayı alan Adnan oldu.

MELİS YENİ DAMAT ADAYI EMRE'Yİ TANIYACAK MI?

Eve yeni gelen damat adayı Emre, Melis'i tanımaya geldiğini söyledi. Özellikle teyzesinin Melis'i sevdiğini söyleyen Emre Melis'in haraketlerini doğru bulduğunu da belirtti. Melis ve Emre başbaba konuştular. Kızlar da Emre'yi sorguya çektiler. Melis, Emre'yle bir yola çıkmaya hazır.

KISMETSE OLUR EMRE GÜL KİMDİR?

Kısmetse Olur evine Ali Sundu'nun elenmesiyle birlikte yeni bir damat adayı katıldı. 24 yaşında olan Emre Gül inşaat işinde çalışıyor. Aynı zamanda modellik yapan Emre Gül kime talip olduğunu açıkça ortaya koydu. Emre Gül Kısmetse Olur evinde Melis Buse Betkayan 'a talip oldu.

KISMETSE OLUR'DA NELER OLUYOR-İZLE

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle