GeriKelebek Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı? - 25 Şubat 2016
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı? - 25 Şubat 2016

Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı? - 25 Şubat 2016

Kısmetse Olur’un 25 Şubat'ta yayınlanan 108. bölümünde neler yaşandı? Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı izdivaç evinde bugün yine yeni gelişmeler yaşandı. Her an dengelerin aniden değiştiği Kısmetse Olur evinde yeni aşklar mı başlıyor? Acaba yeni ayrılıklar mı olacak? Her anın adrenalin dolu geçtiği programın son bölümünde sürpriz detaylar gizli.

Kısmetse Olur'da bugün gergin anlar yaşandı. Nur ve Semih önceki gün ayrıldılar. Semih'in Nur'a sevgilililer gününde aldığı tek taş yüzük çiftin aralarında büyük bir krize yol açmıştı. Semih'in aldığı yüzüğü Nur'a “Al tak işte” tarzı ile vermesi sonucunda çiftin arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlamıştı. 

Nur'un annesi bu ilişkiye el attı ve kızından yüzüğü alıp Semih'e geri götürdü. Semih, Nur'un annesinin bu davranışını hazmedemedi ve olanlar oldu. Semih, Nur ile olan ilişkisini noktaladı.

Semih, Melis'i reddetti! Melis gözyaşlarına hakim olamadı!

Semih ile Nur'un ayrılığını fırsat bilen Melis boş durmadı. Her fırsatta Semih'i istediğini dile getiren ve hatta hareketleri ile de belli eden Melis, sonunda amacına ulaştı. Semih ve Nur ayrılınca Melis iş başına koyuldu.

Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı - 25 Şubat 2016

Programın bugünkü bölümünde Melis'in Semih'e karşı olan yakın davranışları göze çarptı. Melis, Semih'e kahvaltı bile hazırladı. Melis'in arkasından erkekler evine giden Nur, Melis'in Semih'e yemek hazırladığını görüne öfkelendi ve tepki gösterdi. Melis'in tüm yakınlaşma çabalarına rağmen Semih, Melis'e karşı bir şey hissetmediğini dile getirdi.

Cansel ile Eser aşkında sürpriz gelişmeler yaşanıyor!

Cansel ve Eser, geçtiğimiz günlerde Eser'in dövmeleri yüzünden zor günler geçirmiş, ayrılığın eşiğine kadar gelmişlerdi. Sonunda araları düzelmiş ve barışmışlardı. Ancak bu bölümde yaşananlar ilişkinin yönünü değiştirecek gibi görünüyor. CanEs aşkının Eser'i, ailesinin Cansel hakkında olumlu düşünmediğini açıkladı. Hatta kendisinin de Cansel'in bazı hareketlerinden hoşlanmadığını dile getirdi.

Ayça'ya Batuhan'ın ailesinden onay!

Bugün Kısmetse Olur'a yeni damat adayı Batuhan'ın yengesi geldi. Yenge, gelin adaylarından Nur ve Ayça ile görüştü.

 

Nur, yengeye Semih'e karşı hala bir şeyler hissettiğini ve kalbinin Semih'e ait olduğunu belirtti. Batuhan'ın yengesi, Nur'un hoş ve iyi bir bayan olduğunu, ancak duygularının Ayça'dan yana olduğunu belirtti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle