GeriKelebek Kısa kısa...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa...

Ünlüler Biges’te

15 senedir Levent’te hizmet veren CC Biges adlı restoranın işletmesini temmuz ayında Cihan Oskay devraldı. Mekanın müdavim kitlesi de bu gelişmeyle birlikte hızla genişledi. Aziz Yıldırım, Mustafa Denizli, Ayhan Barmek, Kadir İnanır gibi farklı kulvarlardan önemli isimler, sık sık burayı ziyaret ediyor. Bigess, Ramazan ayında zengin iftar sofralarıyla iddiasını ortaya koyuyor.

Sanat merkezine renkli açılış

Yonca Evcimik, kendi adını verdiği okulu Yonca Evcimik Kültür ve Sanat Merkezi’ni Kryshtal Vodka sponsorluğunda muhteşem bir parti ile açtı. ‘Gelin... İçinizdeki ışığı keşfedin’ diyen Evcimik, okulunun 7’den 70’e herkese açık olduğunu, müzik, tiyatro, dans eğitimleri verdiklerini, gençleri geleceğe hazırladıklarını söylüyor.

Pazar günü müzayede

Ortaköy Feriye Lokantası Hamdi Sever Salonu, 9 Ekim günü ‘Sonbahar Müzayedesi’ne ev sahipliği yapacak. Rüştü Sungur tarafından yönetilecek müzayedede izlenimcilik ve modernizim sürecinde Türk resim, seramik ve heykel sanatına yön vermiş 100’ü aşkın sanatçının eserleri yer alıyor. Bu müzayedeye çıkacak 257 eser, 8 Ekim’e kadar da Artium Sanat Evi’nde sergilenecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle