GeriKelebek Kiralık Aşk izle Ömer Defne hakkında gerçekleri öğreniyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiralık Aşk izle Ömer Defne hakkında gerçekleri öğreniyor!

Kiralık Aşk izle Ömer Defne hakkında gerçekleri öğreniyor!
refid:29750391 ilişkili resim dosyası

Kiralık Aşk yeni bölümüyle Star TV'de izlenmeye hazır. Ömer, kendisine hediye kitap alanın Defne olduğunu şoförü sayesinde öğreniyor ve 'tatlı bir şok' yaşıyor. Yeni bölümde Defne ile Ömer birbirlerine iyiden iyiye yakınlaşacak. Ömer, Defne'ye olan aşkını her hareketiyle belirtmeye başlayacak tabi Defne de bu durumdan hiç şikayetçi değil. İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

İngiltere’de BBC’nin 2003 yılında yaptığı bir ankette Tolkein’in ‘Yüzüklerin Efendisi’ adlı kitabından sonra Büyük Britanya’nın ikinci sevilen kitabı seçilen 'Gurur ve Önyargı' Defne ve Ömer'in arasını düzeltti.

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Star TV'de izlenen “Kiralık Aşk”'ta sular durulmuyor. 7. bölümde Ömer, kendisine Gurur ve Önyargı tabının birinci baskısını satın alan kişinin Defne olduğunu öğrendi.

ÖMER, GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR!

NE YAPACAĞINI ŞAŞIRIYOR

Lansman giderek yaklaşıyor. Ömer’in tamamen bu işe konsantre olması gerekiyor. Ama olamıyor! Aklında sürekli Defne var. Kapısına gittiği son akşam yaşadıkları hayatını allak bullak etti. Şimdi Defne ve Ömer karşı karşıya, nereye adım atacaklarını düşünüyorlar. Sinan’ın Defne’ye olan hisleri ise günden güne yoğunlaşıyor. Bazı şeylerden kendini alıkoyamıyor. Kendini onun koruyucusuymuş gibi hissediyor. Ama ne yapacağını da hiç bilmiyor. Neriman ise Ömer ve Defne’nin arasında tam olarak ne olduğundan emin değil. Kanıt toplamaya çalışıyor. Yoksa meraktan çatlayacak! Acaba Neriman, sonunda başarıya doğru mu koşuyor?

Kiralık Aşk izle Ömer Defne hakkında gerçekleri öğreniyor Elçin Sangu'yu nereden tanıyoruz?

DEFNE VE ÖMER AŞK SARHOŞU! (8.BÖLÜM FRAGMANI)

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle