GeriKelebek Kiralık Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, sosyal medya sallandı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiralık Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, sosyal medya sallandı!

Kiralık Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, sosyal medya sallandı!

Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı, sosyal medya adeta çoştu. Ömer ve Defne arasında yaşananlar Kiralık Aşk hayranlarını çok mutlu etti. Cuma günü yayınlanan son bölümden sonra izleyenleri merakla 41.bölüm fragmanını merak ediyordu. İşte Kiralık Aşk 41.bölümde yaşanacaklar.

Kiralık bu hafta da çok konuşulacak. Son bölümdeki sevişme sahneleri ile haftaya damgasını vuran Kiralık Aşk bugün çok romantik bir bölüm ile ekranlara gelecek. Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde hayranları çok şaşırtacak bir gelişme yaşanacak. İşte Kiralık Aşk'ta bu hafta yaşanacaklar.
 
Kiralık Aşk'ta bu hafta: Ömer ve Defne hiç olmadıkları kadar mutlular. Baş başalar ve bu anın bitmesini istemiyorlar. Planlanmadan gelişen bu buluşma ile artık çok daha yakınlar..

Ömer ve Fikret’in planladığı defile günü geldi çattı. Sude, Yasemin ve Sinan’ı öğrendi. Bakalım Sude şimdi ne yapacak? Deniz’de Cherie ile ortaklığını bitiriyor. Yasemin’in kendisine yeni bir yatırımcı bulması lazım şimdi. Yasemin bu darboğazdan nasıl ve kiminle çıkacak ?
Fikret ve Ömer nihayet yüzleşiyor... Ömer armanın Fikret’e ait olduğunu öğrenirse, Defne’nin korktuğu başına gelir mi?
Mahalleye bir misafir geliyor. Sürpriz misafir ortalığı karıştıracak. Yoksa kıskançlık krizi fırtınası mı geliyor?

Yayın Günü: 08 Nisan Cuma
Yayın Saati: 20.00
KİRALIK AŞK 41.BÖLÜM FRAGMANI

Kiralık Aşk son bölümü Ömer ve Defne'nin sevişme sahnesiyle son buldu. İzleyenleri ekrana kilitleyen Kiralık Aşk 40. bölüm final sahnesinin sansürlenen sevişme sahneleri ise internette yayınlandı. 
 
BARIŞ ARDUÇ'TAN ÖPÜŞME SAHNELERİ İÇİN AÇIKLAMA
Star TV ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde öpüşme sahneleriyle gündeme oturan Barış Arduç, sevgilisi Gupse Özay’ın kızdığına yönelik haberler üzerine açıklama yaptı.
Partneri Elçin Sangu ile olan öpüşme sahneleri yüzünden sevgilisi Gupse Özay ile tartıştığı iddia edilen oyuncu, konuya son noktayı koydu: Böyle haberler doğru değil. İkimiz de oyuncu ve profesyonel insanlarız.


KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Ömer ve Defne yeniden birlikte çalışmaya başlıyor. Defne nihayet Ömer’in istediği gibi Passionis’e geçiyor, evlenecekleri haberi de tüm şirkete hızla yayılıyor. Peki Defne’nin Tranba’ya verdiği söz ne olacak?
Defne Fikret’e gerçekleri Ömer’e anlatmaması için adeta yalvarıyor ve evleneceklerini söylüyor. Ömer’in evinin duvarındaki armanın kendisine ait olduğunu öğrenen Fikret ise şaşkın ve ne yapacağını bilemez halde.
Defne sorunlardan kaçmak için her şeyden uzaklaşmak ister. Peki Ömer onu nerede bulacak? Problemlerini çözebilecekler mi? Yoksa vuslat mı geliyor?
 
 
 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle