GeriKelebek Kiralık Aşk 39. bölüm yeni fragmanında romantik dakikalar - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiralık Aşk 39. bölüm yeni fragmanında romantik dakikalar - izle

Kiralık Aşk 39. bölüm yeni fragmanında romantik dakikalar - izle

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kiralık Aşk 39. bölüm yeni fragmanını yayınladı. Yarın akşamı izleyici ile buluşacak olan dizinin yeni bölümünde Defne'nin çocukluk aşkı ortaya çıkıyor. Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

Kiralık Aşk bu hafta 39. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisinde bu hafta Defne ve Ömer arasında romantik dakikalar yaşanacak. Defne'nin çocukluk aşkının ortaya çıkması ise işleri karıştırıyor.

Kiralık Aşk 39. bölümü ile 25 Mart Cuma akşamı STAR TV'de.. İşte yeni bölüm fragmanları..

Defne ve Ömer’in arası ısınıyor. İçimizi kıpır kıpır eden bir oyuna kalkışıyorlar. Yasemin, Sinan, Defne ve Ömer muhteşem bir gün geçiriyorlar.
Akşamı ise sürprizlere gebe! Defne’den beklenmedik, sıcacık bombeler…

Beklenmeyen konuk ile sırlar açığa mı çıkıyor? 

Sinan ve Yasemin, nihayet… Ateş bacayı sarıyor mu yoksa? Bu arada yepyeni sürpriz bir aşk hangi karakterler arasında başlıyor?

Yayın Günü: 25 Mart Cuma
Yayın Saati: 20.00

KİRALIK AŞK 39. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KİRALIK AŞK 39. BÖLÜM FRAGMANI


KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Defne, "Bana gidiyoruz" diyen Ömer'e hayır diyemiyor. Ne de olsa, artık aşklarını yaşamaları için önlerinde pek bir engel kalmadı.

Peki Deniz, Sude'yle birlik olup Defne'yle Ömer'e nasıl bir kumpas hazırlıyor? Deniz, Defne'yi ikna edip konuşmak için yemeğe çıkarıyor. Ömer, Defne ve Deniz'i baş başa yemek yerken görünce tepkisi ne olacak?

Bu sırada asıl Ömer'in sırrı ortaya çıkıyor. Ömer ortadan kayıp mı oluyor? 15 Mart tarihinin anlamı ne? Ömer'in kimsenin bilmediği sırrı ne? Defne bunun peşine düşüyor. Bu sırrı Defne öğrenince neler olacak?

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle