GeriKelebek Kim bu kız?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kim bu kız?

Kim bu kız?
refid:24715824-spot ilişkili resim dosyası

Özbekistan’ın haberi olmadan 28 Eylül’de yapılacak Dünya Güzellik Yarışması provalarına Özbekistan adına katılan 18 yaşındaki Rakhima Ganieva meşhur oldu.

18 yaşındaki Rakhima Ganieva’yı hiç tanımadıklarını söyleyen Özbekistan Kültür ve Spor Bakanlığı bugüne kadar yarışma düzenlemediklerini ve Müslüman ülke olarak ilk yarışmayı yakında düzenleyeceklerini organizatör Miss World’e bildirdi.
Seyahat etmeyi seven, Chehov, Dostoyevski, Tolstoy okuyan, müzik yeteneği olan Rakhima Ganieva, dünya basınının dikkatini çekerek şimdiden ünlü oldu. Herkes onun kim olduğunu merak ediyor.
Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te ünlü şarkıcısı Sting ile birlikte moda defilesi seyrederken resimleri gazetelere malzeme olurken, geleceğin şampiyonu ilan edildi.
Miss World’ün sitesindeki yarışmacılarla ilgili bilgilere göre, Rakhima Ganieva piyano çalmayı seviyor ve üniversitede uluslararası ilişkiler ve hukuk okuyor.
Miss World sitesinde “Yarışmayı kazanmak istiyorum” diyen esrarengiz kızın Endonezya’ya kadar gidip diğer Dünya Güzellik Yarışması adayları arasına nasıl girdiği merak konusu oldu.Yorumları Göster
Yorumları Gizle