GeriKeyif Zeynep Casalini'den yeni albüm müjdesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zeynep Casalini'den yeni albüm müjdesi

Zeynep Casalini'den yeni albüm müjdesi

Bodrum’da habercilerin objektiflerine takılan Zeynep Casalini, yeni albüm müjdesi verdi. Müziği hiç bırakmadığını söyleyen Casalini, yeni albümünde türkü seslendireceğini de söyledi. İşte detaylar…

Bodrum Çarşıda bulunan Köşem Kafede objektiflere yakalanan Casalini gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hayranlarına yeni bir albüm müjdesi veren Casalini, müziği hiç bırakmadığını ama böyle bir algı oluştuğunu da gazeteciler ile paylaştı.

Albümünde türkü söylediğini gazetecilerle paylaşan Casalini "Bir tane türkü söyledim. Hastane önünde incir ağacı. Çok acıklı. Dinleyen herkes inanamadı benim söylediğime. Ben aslında o türkü gırtlağını yapamayan bir insanım. Acayip çalıştım. Çok etkileyici olduğunu söyleyebilirim. Yeni bir albüm geliyor. Azeri arkadaşımız Murad Arif'in besteleri olacak içinde. Necati ve Saykolar'dan Necati Karadayı'nın bir şarkısı olacak. Nuri Harun Ateş'in bir parçası bir de cover'lar olacak. Bir de bir arkadaşımın dün yaptığı bir şarkı var onu da koyacağım albüme. Yeni albümüm yolda" dedi.

Zeynep Casaliniden yeni albüm müjdesi

Hayatı boyunca sadece hamileyken müziğe ara verdiğini ve daha sonra müziğe devam ettiğini söyleyen ünlü sanatçı "Çocuk doğurdu, müziği bıraktı imajı çok fena. Dafne 9 aylıkken haftada dört gün deli gibi çalışıyordum. Tüketim sisteminin insanlara verdiği ön yargılar. Sürekli gazetede, televizyonda, dünya işlerinden bihabersiniz gibi. Biz hiçbir zaman durmuyoruz. İsteyen takip ediyor, biliyor. Bir sene önce Yas Uykusu diye bir şarkı yaptım. Kendim yazdım İlker Aydemir'le beraber. İnanılmaz bir şarkı. İlk kez dinleyenler 'duvar kadar etkili bir şarkı' diyorlar. 'Müziği bıraktınız' diyorlar. Sırf geçen sene üç tane klip çekmişim. Nereye bıraktım" diye konuştu.

Yaz sezonunun çok iyi olmayacağını da sözlerine ekleyen Casalini "Çok kötü bir sezon, berbat. Herkes felaket bekliyor. Zaten sürekli felaket oluyor. Böyle kamera gördüğüm zaman bir dolu şey söylemek istiyorum ama o kadar beni tutuyorlar ve boş ver diyorlar ki. Son zamanlardaki en vurucu şey, çocuğun tecavüze uğraması durumu. Bu konu çözülmeden nasıl gündem devam eder bunu anlamış değilim. Zaten dünyayı ve ülkemizi anlamış değilim. İnsanlık büyük bir sınav veriyor bence. Umarım insanlık kazanır. İnsan nedir diye sorgulamaya başlıyor insan çünkü. Umarım doğayla barışık kararlar alır insan. Şu an aslında yaşanacak bir durum değil. Gerçekten çocuğu olan biri bunu ancak daha iyi anlar, kadın ya da erkek olması çok önemli değil. Ama insanın içi bulanıyor. Çok ciddi anında kesip atmak gereken ve hemen cezalandırılması, hemen tedavi edilmesi gereken bir durum. Ama böyle sallanıyor. Bir sürü şey yapmak isteyen insanlar da var tabii. Umarım bir araya gelip bir şeyler yapabiliriz. Bunlar yüzünden medyada o program bu program istemiyorum. Çünkü çok yalan, çok gerçeğe uzak. Ben gerçek bir insanım, gerçek bir anneyim, gerçek bir sanatçıyım. Bu lafı da sevmiyorum ama. Sanatçının görevi de doğruyu gerçekten söylemek ve insanlara bunu göstermektir diye düşünüyorum. İki salla, iki sansasyonel ol bu değil. Ama bizim memleket böyle ne yazık ki. Dolayısıyla en çok istediğim şey sanatçıların da desteğiyle insanların iyi ve doğru bir yola girmesi. Bu şekilde devam edemeyecek yani" dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle