GeriKeyif Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında

Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında

İstanbul Kadıköy’deki Baba Sahne’nin ilk günden bu yana kapalı gişe sahnelenen “Don Kişot’um Ben” adlı oyunu, yoğun istek üzerine Avrupa yakasında da seyirciyle buluşacak.

Başrollerini Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu’nun paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Emrah Eren’in oturduğu oyun, 27 Ekim Pazar günü UNIQ Hall’de sahnelenecek. Ekip, 29 Ekim Salı akşamı da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde olacak. Cervantes’in ölümsüz eseri “Don Kişot”u sıradışı bir yorumla sahneye taşıyan “Don Kişot’um Ben” oyununda Güven ve Karacaoğlu’nun yanı sıra Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Yüsra Geyik, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar, Tuğba Eskicioğlu, Ali Kemal Aydın ve Rifat Durmuş da rol alıyor.

Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında

Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında

 
   

Dijitalleşme, ticaretin temeli olan ikili ilişkileri de dönüştürüyoritelligence Türkiye ve Olmadık Projeler’in katkılarıyla hazırlanan Dijital.İZ’in bu haftaki bölümünde; Koçtaş CEO’su Alp Önder Özpamukçu ve itelligence Türkiye CEO’su Dr. Abdulbahri Danış, ülkemiz ve dünya ekonomisinde önemli pay sahibi olan ev geliştirme sektöründe dijital dönüşümün anlamını, sağladığı avantajları ve Koçtaş’ın dijitalleşme yolculuğunu anlattı. (Sponsorlu içerik)Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle