Keyif Yıldızlar geçidi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yıldızlar geçidi

Yıldızlar geçidi

Peyami Safa’nın yarattığı, Ayhan Işık’ın hayat verdiği ‘Cingöz Recai’ karakteri bir kez daha beyazperdeye taşınıyor. Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli ve Haluk Bilginer’in rol aldığı film, 13 Ekim’de vizyona girecek.

KANAL D ve yapımcı Hayri Aslan işbirliğinde Content Turkey’e yaptırılan “Cingöz Recai” filminin oyuncu kadrosu tam bir yıldızlar geçidi.

Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Haluk Bilginer, Musa Uzunlar ve Fatih Artman’ın rol aldığı filmin senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut kaleme aldı.

Yıldızlar geçidi

Kenan İmirzalıoğlu ve Meryem Uzerli filmde aşk yaşayacak.

Filmde İmirzalıoğlu, 1969 yılında Yeşilçam’ın efsane aktörü Ayhan Işık’ın canlandırdığı Cingöz Recai’ye hayat verecek. Meryem Uzerli, Cingöz Recai’nin aklını başından alan Göze’yi, Bilginer ise Başkomiser Mehmet Rıza’yı canlandıracak.

Yıldızlar geçidi

Haluk Bilginer, filmde Cingöz Recai’yi yakalamaya çalışan Başkomiser Mehmet Rıza’yı canlandırıyor.

Onur Ünlü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu film, yakışıklı, kurnaz, cesur, cömert ve kibar bir serseri olan, haksız yolla servet sahibi olmuş kimselerden hileyle para çalıp elde ettiklerini muhtaçlara dağıtan Cingöz Recai’nin yeni macerasını anlatacak. Yurtdışı sahneleri St. Petersburg’da çekilen film, 13 Ekim’de seyirciyle buluşacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle