GeriKeyif Viyana’nın Gölge Şovları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Viyana’nın Gölge Şovları

Viyana’nın Gölge Şovları
refid:30204502-spot ilişkili resim dosyası

“Viyana’nın Gölge Şovları” na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

WienTourismus, Viyana’nın seyahat eden Türkler arasında gittikçe daha fazla rağbet görmesini, İstanbul’da Beşiktaş meydanında 02 ve 03 Ekim 2015 günlerinde büyük bir dans gösterisiyle kutlayacak.

Viyana’nın Gölge Şovları


02 ve 03 Ekim 2015 tarihlerinde Beşiktaş meydanında sahnelenecek olan “Gölge Şov” unda dünyaca ünlü ressam Gustav Klimt’in dünyaca ünlü “Öpücük” adlı eseri, efsanevi imparatoriçe Sisi, Viyana’nın dev dönme dolabı, İspanyol saray binicilik okulu veya Schönbrunn şatosu ve Viyana’nın daha pek çok başka simgesi daha canlandırılacak. Beşiktaş Meydanı, Viyana’nın popüler klasiklerinin yanında Avusturya’nın başkentinin canlı çağdaş müzik ve moda ortamına da ev sahipliği yapacak.

İSTANBUL’DA VİYANA HAVASI

İlk defa Türkiye’de sahnelenecek olan Viyana’nın gölge şovunun asıl yıldızları “Flowmotion Dance Company” 8 dansçıdan oluşan sanat grubu Viyana’ya özgü görüntüleri, hayal gücünü zorlayan canlandırmalarla arka planda yer alan görüntülerle birleştirerek izleyicilere inanılmaz bir tecrübe yaşatıyor.

Viyana’nın Gölge Şovları


02 ve 03 Ekim 2015 günleri saat 16:00’da İstanbul Beşiktaş meydanında başlayacak olan ve iki gün boyunca devam edecek olan gösteriler 19:00 – 20:00 – 21:00’da her biri on dakika uzunluğunda gerçekleşecek. Gösterilere giriş ücretsiz.