GeriKeyif Ünlü şarkıcı tehlike atlattı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlü şarkıcı tehlike atlattı

Ünlü şarkıcı tehlike atlattı

Ünlü şarkıcı Robbie Williams büyük tehlike atlattı. Williams'ın, beyninde tespit edilen kan pıhtısı nedeniyle geçtiğmiz Eylül ayında turnesinin bazı konserlerini iptal etmek zorunda kaldığı ortaya çıktı.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan 43 yaşındaki Robbie Williams, beyninde görülen anormallikler üzerine acilen hastaneye kaldırıldığını ve yedi gün yoğun bakımda kaldığını söyledi.

 Williams, İsviçre'nin Zürih kentindeki konseri öncesinde kulisteyken sol kolunda uyuşma hissettiğini ve nefes alamadığını söyledi.

Ünlü şarkıcı o anları şöyle anlattı: "Başım ağrıyordu ve nefes almakla ilgili sorunlarım vardı. Derin nefes alamıyordu" diye anlattı.

Robbie Wililams, hemen bir doktor çağrıldığını ardından sahneye çıktığını söyledi.

Ünlü şarkıcı tehlike atlattı

Ancak Williams, Heavy Entertainment Show adlı turnesinin bu konserinden sonra bile sol kolundaki uyuşukluğun düzelmediğin farketti.

Acilen Londra'ya geri dönen Robbie Williams bir dizi sağlık testinden geçirildi.

"Çok sayıda kan testi yapıldı, birçok görüntüleme yöntemleriyle kalbim ve beynim incelendi. Sonuçta bazı anormallikler bulundu. Doktorlar beynimde kan pıhtısı tespit etti" diye konuştu.

Ünlü şarkıcı tehlike atlattı

Williams, Türk asıllı Ayda Field ile evli. Çiftin iki çocuğu bulunuyor. 

O dönemde çok korktuğunu ve kontrolün kendi elinden gittiğini belirten Robbie Williams yedi gün boyunca yoğun bakımda tedavi alında tutulduğunu da söyledi.

Robbie Williams bu sürecin sonunda yenilmez bir adam olmadığını kendine iyi bakması gerektiğini fark ettiğini söyledi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle