GeriKeyif Ünlü astrologlardan 17 Mart Salı günü için korkutan açıklama
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  133
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlü astrologlardan 17 Mart Salı günü için korkutan açıklama

Ünlü astrologlardan 17 Mart Salı günü için korkutan açıklama
refid:28434337 ilişkili resim dosyası

Astrolojiye göre kritik bir tarih olan 17 Mart Salı günü Mars ve Uranüs gezegenlerinin kavuşumu dünya üzerinde ciddi tehlike arz eden durumlara neden olabilir. Gökyüzünde yaşanacak gezegen kavuşumu astrologları korkuttu. İşte detaylar...

Uranüs ve Pluto arasındaki bu görünümün tam açılı olarak son gerçekleşmesi, Türkiye için 17 Mart 2015 günü saat 05:00 civarına denk geliyor. Astrologlara göre, en kritik tarih olan 17 Mart'ta ciddi tehlike arz eden durumlar yaşanabilir.

SUSAN MILLER BURCUNUZU YORUMLADI: BEKLENMEDİK İŞ FIRSATI YAKALAYACAKSINIZ

17 MART DEPREM HABERCİSİ Mİ?

Ünlü astrologlar, 17 Mart’ta yaşanacak Mars Uranüs kavuşumunun kritik bir tarih olduğu konusunda hemfikirler… Astrolog Su Karakuş, 20 Mart’ta yaşanacak Güneş tutulmasının deprem habercisi olduğunun altını çiziyor.

Astrolog Nuray Sayarı ise 17 Mart’ta ayın Kova burcunda bulunmasıyla büyük ayaklanmaların olabileceğini belirtirken, Gezi olayları sırasında da gökyüzünde aynı etkilerin bulunduğunu ekliyor. Sayarı, 20 Mart’ta gerçekleşecek Güneş tutulmasının da yeryüzünde depremleri tetikleyeceğini öngörüyor.

Ünlü astrologlardan 17 Mart Salı günü için korkutan açıklama


1999 DEPREMİNDE DE AYNI TUTULMA YAŞANDI

Astrolog Filiz Özkol, dünyada yaşanabilecek toplu ölümlere dikkat çekerken , 20 Mart’ta yaşanacak Güneş tutulmasının Aslan burcunda gerçekleşeceğini ve aynı etkinin 1999 depreminde yaşandığını söyledi. Özkol, tutulmaların devlet adamlarına suikast, uçak kazası ve patlama gibi olayları gündeme getireceğini ekliyor.

“KAPALI MEKANLARDAN UZAK DURUN”

Filiz Özkol, “Gökyüzünün olumsuz etkilerinden nasıl korunabiliriz?” sorusuna ise “Doğum ve ölümden kaçılmaz. İçimizi ferah tutalım çünkü yapabileceğimiz bir şey yok. Kapalı mekanlardan uzak duralım” diyerek cevap verdi.

İlgili video:

YÜKSELEN BURÇ NEDİR?Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle