GeriKeyif Türkiye’nin en iyi yorumcusu benim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türkiye’nin en iyi yorumcusu benim

Türkiye’nin en iyi yorumcusu benim

Nükhet Duru, konuk olduğu programda dikkat çekici açıklamalar yaptı: “Tevazuyu bir tarafa bırakırsam, Türkiye’deki gelmiş geçmiş en iyi yorumcu benim.”

Esra Oflaz Güvenkaya ve Lütfiye Pekcan’ın sunduğu, Lifetime TV’de ekrana gelen “#seninmucizen” programına konuk olan Nükhet Duru, iddialı açıklamalarda bulundu: “Ben bir tek şeyi biliyorum, o da ne dediğini bilen bir şarkıcı olduğum. Türkiye’de bu çok az. Bugün artık demim ve yaşım dolayısıyla ‘ayıp olmasın’ falan diyecek halim yok. Tevazuyu bir taraf bırakırsam, Türkiye’deki gelmiş geçmiş en iyi yorumcu benim. Çünkü benim ne dediğimi kim dinlerse anlıyor, hatta yabancılar bile anlıyor.”

AŞKA ARA VERDİM

İlk eşi Dikran Masis’ten de bahseden sanatçı, “Çalışmama izin vermedi, kıskanç bir yapısı vardı” dedi. Duru, özel hayatıyla ilgili sorular üzerine de şöyle konuştu: “Şu an âşık olduğum biri yok. Başarılı bir kadının kendi başarısını problem etmeyecek bir erkeğe ihtiyacı var. Öncelikle motive edecek. Aşka biraz ara vermek istedim. Oğlumun üniversite yıllarında onun karşısına büyük bir aşkla çıkmaya çekindim.”

Düet sürprizi

Önceki gün Ankara Gordion AVM’de “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” adlı kabare şovunu sahneleyen Nükhet Duru, sürpriz projesini açıkladı: “Sıla’yla düet projemiz olacak.”

Türkiye’nin en iyi yorumcusu benim


Yorumları Göster
Yorumları Gizle