Keyif Türk televizyon tarihinin unutulmayan bayılmaları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk televizyon tarihinin unutulmayan bayılmaları

Türk televizyon tarihinin unutulmayan bayılmaları

Kimisi reyting için kimisi kendisini meşhur etmek için bayılma numarası yaptı. Nice vatandaşlar bu uğurda stüdyo zeminlerine attı kendini. Numara olmayanlar ise izleyenleri üzdü. İşte Türk televizyon tarihinde yaşanan bayılmalar…

Kimisi şöhret, kimisi gelin adayı, kimisi de davulcu… Türk televizyon tarihi, “Nasıl olsa bir daha ekranlara çıkamayacağım” şiarıyla hareket eden türlü türlü akrobatik ve dramatik hareketler yaparak gündeme gelme çabasına giren vatandaşlarla dolu.

Televizyonlarımızda, sadece bayılma anları bile büyük bir yer kaplıyor, İşte televizyon tarihinde ve hafızalarımızda yer edinen bayılma anları.

BAYILAN KAYNANA
Gelini kötü konuşunca, “Fenalaşan” kayananın o son ‘kafa hareketi’ni görüp videonun takıldığını zannetmeyin. Kaynananın bayılmadan önceki o son hareketi izleyenleri güldürüyor.

BÜLENT ERSOY’UN ‘PİLİ BİTMİŞ BEBEK’ SALTOSU
Bir dönem kendi programını yapan Bülent Ersoy, canlı yayında şarkı söylerken aheste aheste yere yatarak bayılışı hakkında gerçek veya sahte olduğunu izleyenlere bırakıyoruz.

CANLI YAYINDA BAYILAN DAVULCU
Flash TV’de davul ve zurnacılar kendilerinden geçmiş vaziyette hem çalıp oynarken, bir davulcu ritme daha fazla dayanamayıp kendini yere bırakıveriyor.

ANNESİNİ İLK KEZ GÖRÜNCE BAYILDI
Televizyonlardaki bayılmaların hepsi, komik şeyler de değil elbet... Annesini ilk kez karşısında gören Nehir, bir anda bayıldı.

HABERLERİ SUNARKEN BAYILDI
Samanyolu Haber spikeri Cihan Demir, haberleri sunarken bayılmış, sosyal medya gündemine oturmuştu.

ECE ERKEN DE BAYILAN ÜNLÜLERDEN OLMUŞTU
Tansiyonu düşen ünlü sunucu, ayakta sessiz bir şekilde dururken bir anda yere yığılmıştı.

BONUS: AŞIRI İNANDIRICI BAYILMA SAHNESİ
Flash TV'de yayınlanan bir dizide, 'anne' rolündeki kadının bayılma sahnesi, izleyenleri gülme krizine sokuyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle