GeriKeyif The Flying Fruit Fly Circus İstanbul'u büyülemeye geliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

The Flying Fruit Fly Circus İstanbul'u büyülemeye geliyor

The Flying Fruit Fly Circus İstanbul'u büyülemeye geliyor
refid:30096869-spot ilişkili resim dosyası

Bugüne dek 'sirk'lerle ilgili bildiğiniz her şeyi tamamen unutmaya hazır olun. Hafızanızdan çıkaramayacağınız bu muhteşem akrobatik gösterinin tüm ekibi, sadece birbirinden yetenekli çocuklardan oluşuyor. Avustralya'nın en köklü gösteri gruplarından biri olan 'The Flying Fruit Fly Circus', Australia in Turkey 2015 etkinlikleri kapsamında 18, 19 ve 20 Eylül tarihlerinde heyecan verici altı performans için ilk kez İstanbul'da.

Yaşları 8 ila 18 arasında değişen çocuklardan oluşan 'The Flying Fruit Fly Circus' gösteri ekibi, yetişkin bir gruptan bile beklenmeyecek kadar çarpıcı ve büyüleyici akrobatik bir performans sunuyor. The Flying Fruit Fly Circus, Türkiye'de ilk kez 18, 19 ve 20 Eylül'de Zorlu Center PSM'de tüm hünerlerini göstermeye hazırlanıyor.

The Flying Fruit Fly Circus İstanbulu büyülemeye geliyor

Birbirinden yetenekli çocukları tek tek belirleyip, onlara uzun yıllar boyunca benzersiz bir sirk gösterisi eğitimi veren bu okul, aynı zamanda sadece Avustralya'da değil tüm dünyanın en önemli sahneleri ve festivallerini kapsayan dünya turneleriyle de tanınıyor. Tam zamanlı çalışmalar ise 1979'da yani Uluslararası Çocuk Yılı'nda başladı. Sadece dört ay içinde sayısız atölye çalışmasının yanında iki yepyeni gösteriyi 40'ın üzerinde sahnede sunmayı başardılar. 1981'de Kanada'da gerçekleşen Vancouver Çocuk Festivali'nde gerçekleştirdikleri müthiş performanslar sayesinde uluslararası platformda tanınan ekip bir yıl sonra Çin'in efsanevi Nanjing akrobasi grubuyla da işbirliğine gitti. 84 yılında kazandığı BHP Pursuit of Excellence ödülünü yaklaşık 15 yıl boyunca aralıksız sürecek yeni gösteriler takip etti. 1999 yılında New York'u noel dönemi boyunca tam beş hafta boyunca sallayan ve tüm biletleri tükenen The Gift adlı gösteri bugün hala kulaktan kulağa anlatılarak efsane statüsünü koruyor.

The Flying Fruit Fly Circus İstanbulu büyülemeye geliyor


Yorumları Göster
Yorumları Gizle