Keyif Şeref Meselesi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Sadullah tetiği çekecek mi?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şeref Meselesi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Sadullah tetiği çekecek mi?

Şeref Meselesi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Sadullah tetiği çekecek mi?

Kübra, Yiğit'ten hamile kaldığı gerçeğini gözyaşları içinde babası Sadullah'a haykırıyor. Yiğit'i öldürmeyi planlayan Sadullah bu haberi duyunca ne yapacak? Kanal D'nin her pazar ilgiyle takip edilen dizisi Şeref Meselesi 5. yeni bölümüyle 21 Aralık saat 20.00'da ekranlara gelecek. Yeni bölümde Yiğit, Sadullah'tan intikamını alacak.

Kübra, Yiğit ile yaşadıklarını Sibel'e anlatır.. Yiğit'e olan duyguları çok yoğundur!.. Bu sırada; Yiğit, Namık'ı yakalar ve ondan babasının yaptığı gibi intihar etmesini ister..

Kanal D’nin başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, merakla beklenen yeni dizisi “Şeref Meselesi”nin 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide Kerem Bürsin'in oynadığı Yiğit adlı karakterin önce sokakta sonra da bir pavyonda karşılaştığı hayat kadınını Boşnak oyuncu Alma Terzic canlandırıyor.

Dizide iki kardeşi canlandıran Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız, çekimlere aylar öncesinden başladı.

Kerem Bürsin, 'Yiğit Kılıç' karakteri için saç ve sakalını uzattı. Sıvı diyeti yapan oyuncu; kafes dövüşü, boks ve koşuyla yedi kilo verdi. Yaz tatilini Amerika'da geçiren oyuncu, Teksas'ta at binme dersleri aldı.

Avukat 'Emir Kılıç'ı oynayan Şükrü Özyıldız ise meslek üzerine araştırmalar yaptı, tiyatro oyunları ve filmler seyredip, oyuncu koçuyla birlikte çalıştı.

HAMİLE KALDIĞINI BABASINA HAYKIRIR
Yiğit Sadullah'ı Nihat'ın gözünden düşürmeti başarmıştır!.. Bu duruma çok sinirlenen Sadullah, Yiğit'e silahını doğrultmuştur; fakat, beklemediği bir durum ile karşılaşır.. Kübra, mahallenin ortasında
Senaryosunu Mahinur Ergun, Seray Şahiner, Melih Çam'ın kaleme aldığı Şeref Meselesi 5. Bölüm Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de ekrana gelecek.

ŞEREF MESELESİ 5. BÖLÜM FRAGMANI – 21 ARALIK PAZAR

Suyun başına biz geçeceğiz!..

YİĞT: Kafamda çok büyük bir şey var! Hem Sadullah'ı doğduğuna pişman edeceğim; hem de, suyun başına biz geçeceğiz!

Şeref Meselesi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Sadullah tetiği çekecek mi

ŞEREF MESELESİ TÜM BÖLÜMLER


Yorumları Göster
Yorumları Gizle