GeriKeyif Rus'un Oyunu filmi 1 Nisan'da vizyonda! - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rus'un Oyunu filmi 1 Nisan'da vizyonda! - izle

Rus'un Oyunu filmi 1 Nisan'da vizyonda! - izle

Yapımcılık ve yönetmenliğinin yanında senaryosunun da Levent Özdemir tarafında üstlenilen, tam 3 farklı ülkede çekimleri gerçekleştirilen, farklı senaryosu ile bu yılın beklenen yapılarından biri olan Rus’un oyunu 1 Nisan tarihinde beyaz perdede seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Oyuncu kadrosunda Fırat Tanış, Leonid Kulagin, Levent Özdemir, Anastasiya Klyeva, Nil Fırat, Murat Topalan, Orkun Öztürk ve Gülce Dereli gibi isimlerin yer aldığı film zengin bir iş adamının başından geçen olayları hikâye ediniyor.

Zengin bir iş adamını içine düştüğü oyunu, şantajı ve altındaki şaşırtıcı sebepleri anlatıyor. Büyük bir oyuna getirilen genç iş adamı geçişi ile yüzleşirken, hikâye şaşırtıcı bir şekilde devam ediyor.

Rus'un Oyunu fragmanı

Rus'un Oyunu filmi özeti

Levent Özdemir’in senarist, yönetmen ve yapımcı koltuğunda oturduğu Rus’un Oyunu'nu 3 farklı ülkede çekilen ilk sinema filmi ünvanını taşıyor. Zengin bir iş adamını içine düştüğü oyunu, şantajı ve altındaki şaşırtıcı sebepleri anlatıyor. Başrollerinde Fırat Tanış, Leonid Kulagin, Anastasiya Klyeva ve Levent Özdemir'in olduğu aksiyon dolu film sinema severlerle buluşuyor.Züppe ve zengin, sınır tanımayan bir iş adamı olan Fırat Tanış’ın oynadığı Serhat Vasbi’nin, Batıkan dahil nasıl büyük bir ekip tarafından tuzağa düşüyor. Ancak bu tuzakta kim haklı, kim ne kazanıyor, kim ne kaybediyor hepsi bu şaşırtıcı senaryoda gizli. Hakkını aramanın ve intikamın en çarpıcı hikayesi Rus’un Oyunu. Ama film için şunu söyleyebiliriz! Bir palyalçonun daha maskesi düşecek!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle