GeriKeyif Ruh çağırıp izin istemiş
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ruh çağırıp izin istemiş

Ruh çağırıp izin istemiş

Ünlü oyuncu Helena Bonham Carter, bir dizide canlandıracağı karakterden ruh çağırıp izin istemiş!  

53 yaşındaki oyuncu Helena Bonham Carter'ın The Crown adlı dizide canlandıracağı, Kraliçe 2. Elizabeth'in kız kardeşi Prenses Margaret'ten izin istemek için ruh çağırdığı ileri sürüldü.

Netflix için çekilen dizide Bonham Carter, 2002 yılında yaşama veda eden Prenses Margaret'i canlandırıyor. Prenses ile ölümünden önce bir davette tanışan ünlü oyuncu da rol için kamera karşısına geçmeden önce bir medyuma başvurdu. Medyum aracılığıyla Prenses Margaret'in ruhunu çağırıp izin isteyen Helena Bonham Carter, dizide onun jest ve mimiklerini doğru canlandırabilmek için de yardım almış.

Ruh çağırıp izin istemiş

Helena Bonham Carter, İngiliz medyasında yer alan bu haberle ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Prenses Margaret, Kral 6. George ile Kraliçe Elizabeth'in küçük kızı. Prenses, yaşadığı dönemde Türk dostu olarak biliniyordu. Yaz tatillerinde sık sık Türkiye'ye gelen Prenses Margaret, 2002 yılında kalp yetmezliği şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Ancak uygulanan tedavilere cevap veremedi ve 9 Şubat 2002'de hayata veda etti.

 

En Eğlenceli Galaxy Note10 UnboxingCansu, Rachel, Burak, Kerim ve Chaby Galaxy ailesinin en güçlüsü Galaxy Note10 serisi ile tanıştı. Hadi gelin hep beraber Galaxy dünyasına şahitlik edelim :) (Sponsorlu içerik)
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle