GeriKeyif Rambo beyazperdeye geri dönüyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rambo beyazperdeye geri dönüyor

Rambo beyazperdeye geri dönüyor
refid:27895885 ilişkili resim dosyası

ABD’li ünlü oyuncu Sylvester Stallone, Rambo serisinin 5. filminin çekimlerine başladığını doğruladı.

İlk dört Rambo filminin hem başrol oyuncusu hem de senaryo yazarı olan 68 yaşındaki oyuncu, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada 5. filmin isminin “Son Kan” olacağını belirtti.

Filmin ne zaman vizyona gireceği ile ilgili bilgi vermeyen Stallone “Son Kan Rambo’dan sonra gangster Greg Scarpa’nın hayatını anlatan Scarpa isimli bir film çekeceğim” dedi.

Geçen yıl Haziran ayında Alman film şirketi Splendid Films resmi bir açıklama yayınlayarak “ Beşinci Rambo filminde Sylvester Stallone ikonik rolüne geri dönecek ve bu sefer Meksikalı bir uyuşturucu karteli ile karşı karşıya gelecek. Stallone bu filmi ‘İhtiyarlara Yer Yok’ isimli filmin kendi versiyonu olarak tanımlıyor” demiş, ancak Stallone bu konu ile ilgili konuşmaya yanaşmamıştı.

İlk Rambo filmi 1982 yılında yayınlanmış ve serinin tüm filmleri 100 milyon dolardan fazla hasılat yaparak Stallone’yi uluslararası bir ikon haline getirmişti.

Stallone’nin bir başka ünlü filmi olan “Rocky” de yakında beyazperdeye geri dönecek. Creed isimli devam filminde Rocky Balboa karakteri Apollo Creed karakterinin torununu eğitecek.

Film 2016 yılında vizyona girecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle