Keyif Paramparça izle 7. bölüm özeti | Star TV canlı yayın akışı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Paramparça izle 7. bölüm özeti | Star TV canlı yayın akışı

Paramparça izle 7. bölüm özeti | Star TV canlı yayın akışı

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’yı bir araya getiren ve tutkulu bir aşkın konu eden Paramparça 7. bölümüyle ekrana gelmeye hazır. Paramparça’nın 12 Ocak Pazartesi günü saat 20.30’da yayınlanacak yeni bölümünde yaşananlar Cihan ile Dilara’nın ilişkisini iyice çıkmaza sokacak.

Son bölüm finalinde yalıda Rahmi’nin Gülseren’in kolyesini Erkan’ın cebinde bulduğunu söylemesiyle Cansu, Hazal, Cihan ve Gülseren bambaşka bir şokun içine sürüklendiler. Dilara’nın düzenlediği yemeğin, sırf kendisini küçük düşürmek ve çocuklarının önünde suçlamak olduğunu anlayan Gülseren, “Hayat Adil değil Dilara, benim size gücüm yetmez!”diyerek yalıdan ayrılacak.

CİHAN VE DİLARA İLİŞKİSİ ÇIKMAZA GİRİYOR!

Bir yandan babası, diğer yandan karısı tarafından üzerinde kurulan baskılar sonucu geri dönülmez kararlar vermek zorunda kalan Cihan, Dilara’ya rest çekecek. Dilara, Cihan’ın kendisinden boşanmak istemesinin sebebi olarak gördüğü Gülseren’e öldürücü bir darbe indirmeye karar verir ve harekete geçer.

STAR TV CANLI YAYIN AKIŞI

Her şeyini kaybettiğini düşünen Gülseren’se hayattan umudunu kesmiştir. Bir yandan yemekte yaşadıkları, diğer yandan görümcesi Keriman ve kızı Hazal’ın sözleri beyninde yankılanmaktadır. Bütün bu olayların etkisiyle kendini kaybeden Gülseren esas şoku gözünü açtığında başucunda bekleyen kişiyi gördüğünde yaşar.

Paramparça izle 7. bölüm özeti | Star TV canlı yayın akışı

Yayın Günü: 12 Ocak Pazartesi
Yayın Saati: 20.30

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın başrollerini üstlendiği Paramparça dizisi başlıyor. Dizi daha şimdiden İntizar'ın 'Su Gibi Gözlerin Bahar' şarkısı ile adından söz ettirmeye başladı bile.
Aliye, Bin Bir Gece, Aşk ve Ceza gibi izlenme rekorları kıran yapımların senaristi Yıldız Tunç’un kaleme aldığı dizinin yönetici yapımcılığını Halil ile Menekşe, Yaprak Dökümügibi önemli projelerle adını duyuran Özlem Yurtsever üstleniyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Asi, Gönülçelen, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan gibi dizilere imza atan ödüllü yönetmen Cevdet Mercan oturuyor.

PARAMPARÇA 7. BÖLÜM FRAGMANI – 12 OCAK PAZARTESİ


Yorumları Göster
Yorumları Gizle