GeriKeyif Mischa Barton jet lag oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  17
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mischa Barton jet lag oldu

Mischa Barton jet lag oldu
refid:27215966 ilişkili resim dosyası

Adana’da bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen Altın Koza Film Festivali konukları arasında yer alan dünyaca ünlü oyuncu Mischa Barton, jet lag oldu. ABD’den Türkiye’ye 13 saatlik uçak yolculuğu sonunda rahatsızlanan Mischa Barton, tören saatine kadar odasından çıkmadı. Barton’a Adana Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Sözlü’nün eşi Zeynep Sözlü 'Adana Burması' altın bilezik hediye etti.

Türk Sineması’nın 100 Yılı’nın kutlandığı Altın Koza Film Festivali’nin uluslararası konukları arasında yer alan, ’Notting Hill’ ve ’Altıncı His’ filmlerinde rol alan, 2003-2006 yılları arasında dünyanın birçok ülkesinde gösterilen gençlik dizisi ’The O.C.’nin yıldızı Mischa Barton, dün akşam uçakla Adana’ya geldi. Mischa Barton, uzun uçak yolculuğu sonrası konakladığı Adana HiltonSA Otel’de rahatsızlandı. Doktorların muayenesinde Mischa Barton’a jet lag sendromu teşhisi konuldu. Uzun süreli uçak yolcuğu ve iki ülke arasındaki 8 saatlik fark nedeniyle eşzamanlama bozukluğu geçiren Mischa Barton, normale dönmek için odasında dinlenmeye çekildi.

Jet lag sendromunda uyku bozukluğu, yorgunluk, isteksizlik, fiziksel ve zihinsel etkinlikte azalma, mide ve bağırsak sistemi rahatsızlıkları yaşanıyor.

Mischa Barton jet lag oldu

28 yaşındaki Barton, sadece törene katılmak için odasından çıktı...

Yorgun görünen Barton, akşam saatlerinde Merkez Park Amfi Tiyatro'da düzenlenen Altın Koza açılış törenine katıldı.

Mischa Barton, Fatma Girik, Filiz Akın, Nuri Alço, Yusuf Sezgin, Süleyman Turan, Mine Soley, Orhan Kemal’in oğlu Işık Öğütçü, Yeliz Yeşilmen gibi festival konuklarıyla birlikte kırmızı halıdan yürüdü. Barton hem vatandaşlardan hem de festival konuklarından büyük ilgi gördü.

Mischa Barton jet lag oldu

Mischa Barton, gazetecilerin röportaj tekliflerini menajeri aracılığıyla geri çevirdi.

MAVİ BONCUKLU BURMA BİLEZİK SÜRPRİZİ

Etkinliğin ardından festival konuklarının ağırlandığı otele geçen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve eşi Zeynep Sözlü, Mischa Barton’a nazar boncuklu altın Adana Burması bilezik hediye etti. Yöresel takılar arasında büyük değer taşıyan Adana Burması bileziği Mischa Barton’un bileğine takan Zeynep Sözlü, Adana’daki düğünlerde bu takının ayrı bir yeri olduğunu söyledi.

Mischa Barton jet lag oldu


Zeynep Sözlü, Mischa Barton’u Adana’da görmekten son derece mutlu olduklarını vurguladı. Zeynep Sözlü ve Başkan Hüseyin Sözlü’ye nazik jestinden dolayı teşekkür eden Mischa Barton, Altın Koza Film Festivali’ni fantastik bulduğunu ve çok sayıda sinema yıldızının yer aldığı bir etkinlikte, Türk Sineması’yla ilgili bilgi sahibi olmaktan dolayı da çok memnun olduğunu söyledi.

Mischa Barton jet lag oldu

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve eşi Zeynep Sözlü, Mischa Barton...

Mischa Barton jet lag oldu

Törendeki konuşmalar, Mischa Barton için tercüme edildi.

Mischa Barton jet lag oldu

Mischa Barton, Türkiye'de de hayli ilgi gören gençlik dizisi 'The O.C. dizisinde rol aldı. 'The O.C.'den uyarlanan 'Medcezir' dizisinde Barton'ın rolünü Serenay Sarıkaya oynuyor.

Mischa Barton jet lag oldu

Konuklar arasında oturan genç oyuncunun, çok fazla konuşmadı.Yorumları Göster
Yorumları Gizle