GeriKeyif Miley Cyrus’tan sürpriz albüm
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Miley Cyrus’tan sürpriz albüm

Miley Cyrus’tan sürpriz albüm
refid:30172835-spot ilişkili resim dosyası

Yaklaşık 9-10 yıldır MTV’nin müzikle neredeyse yegâne bağı VMA’ler, yani video müzik ödülleri. Bu geleneksel ödül töreni halen dünyanın en mühim müzik gecelerinden bazılarına sahne oluyor ve neredeyse Grammy ile kapışacak kıvamda yayınlar yapıyor. Geçtiğimiz ay düzenlenen VMA’lerde ise sunucu Miley Cyrus’tu.

Son 3-4 yılın pop dünyasındaki en çılgın figürü, tören boyunca yine sansasyonel kıyafetleri ve anonslarıyla dikkat çekti ama asıl bombası, tören sırasında yeni albüm çıkardığını duyurmasıydı. MTV yıllar sonra yeni çıkan bir albümü canlı yayında duyuruyordu ancak albüm, günümüz normlarını kanunlaştıran bir düsturla internette bedelsiz yayına konmuştu. Peki neydi bu albümün mevzusu? Miley “Bangerz” (2013) albümünü yayımladığından beri dünyanın en büyük pop yıldızlarından biri ve bir sonraki albümünde ne yapacağı merak konusuyken umulmadık tuhaflıkta bir albüme imza atmış.

Miley Cyrus’tan sürpriz albüm


Aslında “Miley Cyrus & Her Dead Petz” bir “ara albüm” kimliği taşıyor. Miley bu albümü Flaming Lips’ten Wayne Coyne ile kotarmış. Duyduğum şey genel olarak bir saykodelik pop albümü kimliğine sahip ve fazlasıyla deneysel. Tam 23 şarkıdan oluşan bu devasa müzik obezitesinin sağlıklı bir sonuç vermesi zaten zor ancak birkaç iyi şarkı var. ‘Slab of Butter’, ‘Milky Milky Milk’, ‘Lighter’, ‘Tiger Dreams’ ve ‘Karen Don’t Be Sad’e dikkat.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle