GeriKeyif Merak ettiği İstanbul’a eşi ve çocuklarıyla geliyor...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Merak ettiği İstanbul’a eşi ve çocuklarıyla geliyor...

Merak ettiği İstanbul’a eşi ve çocuklarıyla geliyor...
refid:27782911 ilişkili resim dosyası

Hugh Jackman’ın Türkiye’deki hayranlarına sürprizi var!: İstanbullu seyircilerine özel bu sürpriz Perşembe günü saat 13.00’te açıklanacak.

2009 yılı Oscar Ödül törenindeki muhteşem şovuyla tüm dünyada ün kazanan, Hollywood ve Broadway’in gözde ismi Hugh Jackman, 17-18 Mart tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak. Her gün spor yapmayı hayat felsefesi haline getiren ve profesyonel sahne ekibi ile birlikte Zorlu’daki performansına hazırlanan Hugh Jackman’a İstanbul seyahatinde, eşi Deborra-Lee Furness, çocukları ve özel spor hocası da eşlik edecek.

İstanbul’a gelmek için gün sayan Jackman’ın, onu izlemek için can atan hayranlarına da bir sürprizi olacak. Sürpriz, 18 Aralık Perşembe günü saat 13.00’de açıklanacak.

DEV MÜZİKAL PERFORMANS!

Broadway ve Hollywood’un en başarılı ve en seksi aktörlerinden biri olarak kabul edilen ve X-Men ve Wolverine film serilerinde büyük beğeni toplayan Hugh Jackman, İstanbul’daki performansında 30 kişilik orkestra ve dançıları ile sahne alacak. Sanatçı, Broadway’de seslendirdiği ‘Singin’ in the Rain’ ve ‘Guys and Dolls’ gibi klasik olmuş müzikallerden yorumlara da yer vereceği ‘An Evening with Hugh Jackman’ gösterisi ile 17 – 18 Mart tarihlerinde Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle