GeriKeyif Medcezir'deki şarkı cami hoparlörlerinden yayınlandı - izle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Medcezir'deki şarkı cami hoparlörlerinden yayınlandı - izle

Medcezir'deki şarkı cami hoparlörlerinden yayınlandı - izle
refid:28034128 ilişkili resim dosyası

Marmaris’in mahalleyle aynı ismi taşıyan Sarıana Camisi’nde öğle namazı sonrası ilginç anlar yaşandı. Bahçesindeki şadırvandan su içip, ellerini, yüzlerini yıkadıktan sonra camiye girdikleri belirlenen üç kız çocuğu, imam odasının bulunduğu bölüme geçti ve daha önce de Medcezir’de popüler olmuş Nilüfer'den “Varsa söyle” şarkısını söyledi.

İmam odasında, ezan okumak için masada bulunan ses sistemine yönelen çocuklar, 90’lı yıllarda hit olan Nilüfer’in söylediği ’Varsa söyle’ şarkısını söylemeye başladı.

Star TV’de yayınlanan Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya’nın seslendirilmesiyle yeniden gündeme gelen şarkının caminin hoparlörlerinden yankılandığını duyan çevredekiler hemen duruma müdahale etti. Çocuklar, camiden uzaklaştırıldı.

İMAM MİKROFONU AÇIK UNUTUNCA

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un başrollerini paylaştığı sevilen dizi Medcezir, 22. Bölümde Mira “Varsa Söyle” şarkısını seslendirmişti. Mira ve Yaman aşk dolu bir tatil yaşamıştı. Geceyi Yaman'la beraber uyuyan Mira, hisselerini arkadaşlarına şarkıyla “Varsa Söyle” şarkısıyla anlatmıştı.

MİRA: VARSA SÖYLE


Yorumları Göster
Yorumları Gizle