GeriKeyif Kurtlar Vadisi Pusu 235.Bölüm Fragmanı yayınlandı (30 Ekim Perşembe)
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kurtlar Vadisi Pusu 235.Bölüm Fragmanı yayınlandı (30 Ekim Perşembe)

Kurtlar Vadisi Pusu 235.Bölüm Fragmanı yayınlandı (30 Ekim Perşembe)
refid:27474085 ilişkili resim dosyası

Kurtlar Vadisi bir hafta aradan sonra yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazır. Kurtlar Vadisi Pusu 235. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm 30 Ekim perşembe akşamı Kanal D'de olacak. Polat Alemdar'ın yeni bölümde en büyük sığınağı küçük kızı Elif...

Kendine belirlediği yol haritasından ne pahasına olursa olsun hiç şaşmayacak olan Polat Alemdar düşmanlarının kıskaçları tarafından git gide köşeye sıkışmaktadır. Daha Merkez üssüne yapılan saldırının etkileri taze iken tüm dünyaya servis edilen haberler kendisi başta olmak üzere tüm ekibini zor durumda bırakmıştır.

Cahit ise planlarını gerçekleştirmek için yeni şeyler bulmak zorundadır. KVP hayranlarının hatırlayacağı üzere geçtiğimiz bölümde Ömer Baba’nın vefatıyla herkes sarsılmıştı. Yasa boğulan Polat teselliyi yakınlarında ve sevdiklerinde aradı. Bu arada SİS Ekibi ve Yasin bir plan yapıp intikam için harekete geçti. Cahit Kurtlar Vadisi son bölümde Üstad'a ititraflarda bulundu ancak Üstad'ı bu itiraflar şaşırtmadı. "Burada Rus ruleti oynatiyormuşsunuz, size rus ruleti öğretmeye geldim!" diyerek yıllar sonra geri dönen Tilki Anderi yine Polat Alemdar’ı sıkıştıracak gibi görünüyor.

Dizinin hayranları tarafından “Kurtlar Vadisi’nde eceliyle ölen tek insan” olarak nitelendirilen ve 11 yıldır Ömer Baba karakterini canlandıran Emin Olcay’ın ayrılığı çok konuşuldu. Geçtiğimiz yıllarda Memati ve Abdülhey karakterlerinin diziden ayrılmasından sonra, Yaprak Dökümü’nün devam ettiği diziye bakalım bundan sonra kim elveda diyecek. Bu arada Emin Olcay’ın ATV’de yeni başlayan Kertenkele dizisinde boy gösterdi. İlk bölümüyle geçtiğimiz cumartesi ekrana gelen komedi dizisinde bir imamı canlandıran Olcay, böylece hayranlarına da bir sürpriz yapmış oldu. Yönetmenliğini Kartal Çidamlı’nın üstlendiği dizi yeni sezonun iddialı yapımları arasında gösteriliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 235.Bölüm Fragmanı yayınlandı (30 Ekim Perşembe)

Geçtiğimiz Perşembe gecesi Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi karşılaşması olması nedeniyle Kanal D yeni bölümü yayınlanmayan Kurtlar Vadisi 235. Bölümüyle geliyor.
Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda neler olacak? Gözü kara Polat Alemdar intikam yemini eder ve Aksaçlı görevini Hoca'ya devredip KGT'nin başına geçer. Abdülhey Çoban'ın intikamını almak için ant içen Polat, Tapınakçılar dışında ŞEDİD, FBI gibi küresel güçlerin resmi ve gayr-ı resmi ekipleriyle de bir mücadeleye girer. Bakalım, Polat Alemdar ve ekibi, kendilerini yok etmek için savaşan bu gruplara karşı nasıl bir strateji geliştirecek?

Kurtlar Vadisi oyuncuları: Necati Şaşmaz, Çiğdem Batur, Ali Buhara Mete, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Gaye Gürsel. KVP’nin yönetmen sandalyesinde Doğan Ümit Karaca oturuyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU 235.BÖLÜM FRAGMANI - 30 EKİM PERŞEMBE YENİ BÖLÜM

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle