GeriKeyif Küçük Ağa 27. Bölüm Özet: Trakyalı dadı kök söktürür
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Küçük Ağa 27. Bölüm Özet: Trakyalı dadı kök söktürür

Küçük Ağa 27. Bölüm Özet: Trakyalı dadı kök söktürür
refid:27302213 ilişkili resim dosyası

Kanal D'nin sevilen dizilerinen Küçük Ağa'da bu akşam işe yeni başlayan trakyalı dadı Mehmetcan'ı hizaya getiri. Küçük ağa 27. bölümüyle 30 Eylül salı akşamı Kanal D'de.

Salı akşamlarının vazgeçilmezi olmayı hedefleyen dizi bugün 27. bölümüyle ekrana gelecek. Bu bölümde Mehmetcan’ın başı yeni gelen dadıyla dertte!

Geçtiğimiz yıllarda "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" ile Türk televizyon seyircisinin yakından tanıdığı nam-ı diğer Küçük Osman, Yeşilçam’ın en başarılı oyuncularından Zeki Alasya ile birlikte yeni sezonda da iş başında.

Yeni bölümde, Ali ve Sinem arasındaki tatlı sert çekişme devam etmektedir. Mehmetcan bu kavgalara son vermek için yine hinlik peşine düşer. Evde başlayan huzursuzluk Mehmetcan’ın dahiyane planlar yapmasını sağlar. Okulda yapılan bilgi yarışmasında Mehmetcan ve arkadaşları kazanmak için kolları sıvar fakat hiç hesap etmedikleri bir şey ile karşılaşacaklardır.

Bu arada eve gelen Trakyalı bakıcı evde herkesi ‘mum gibi’ yapmıştır. Mehmetcan ve babası Ali’nin burnundan getirmektedir.

Dizide, Sinem karakterini canlandıran Birce Akalay, RTÜK’ün Küçük Ağa dizisine kestiği ceza hakkında konuştu. RTÜK’ün ‘Mehmetcan’ karakterinin çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle kanala uyguladığı 156 bin TL’lik ceza için sosyal medyada, “TV eğlenceliktir, diziler hayal ürünüdür ve öğretici olmak zorunda değildir” diye serzenişte bulundu.

Yeni bölüm fragmanı yayınlandı:

Küçük Ağa 27. bölüm setten kareler:

Küçük Ağa 27. Bölüm Özet: Trakyalı dadı kök söktürür

Küçük Ağa 27. Bölüm Özet: Trakyalı dadı kök söktürür


Yorumları Göster
Yorumları Gizle