GeriKeyif Korkacağımız tarihler açıklandı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Korkacağımız tarihler açıklandı!

Korkacağımız tarihler açıklandı!

Alper Mestçi'nin yeni filmleri hakkında ilk bilgiler paylaşıldı.

2018 yazının en çok izlenen Türk filmleri olan Siccin 5 ve Üç Harfliler: Beddua’nın ardından devam halkalarının 2019 yılı vizyon tarihleri belli oldu. Üç Harfliler: Adak 5 Haziran’da, Siccin 6 ise 9 Ağustos’ta vizyonda ki yerlerini alacaklar.

Fm serilerinden Üç Harfliler: Beddua, 339.737 biletli seyircisiyle tüm zamanların en çok izlenen yerli filmlerinde Haziran ayı rekorunu, Siccin 2, 289.327 seyircisiyle Temmuz ayı rekorunu, Siccin 5 ise 633.391 seyircisiyle Ağustos ayı rekorunu elinde bulunduruyor. 

Siccin 6'nın yapımcılığını Muhteşem Film üstlenirken, Üç Harfliler: Adak'ın yapımcılığında ise Muhteşem Film ve TME Films'in ortak imzası var. İki filmin de dağıtımını ise TME Films gerçekleştirecek. 

Üç Harfliler: Adak filmi için oyuncu görüşmelerine başlayan Alper Mestçi, iddialı senaryolarıyla 2019 yılında Türk sinemasında yeni rekorlar kırmaya devam edeceklerini belirtti.

Özgün korku sahneleriyle ünü Türkiye sınırlarını aşan, Avrupa'nın yanı sıra Amerika ve Asya kıtalarında da sıkı takipçi kitlesi olan korku filmi serileri ile ilgili ayrıntılı bilgiler önümüzdeki aylarda açıklanacak. 

Korkacağımız tarihler açıklandı

Korkacağımız tarihler açıklandı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle