GeriKeyif Komedinin yeni ikilisi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Komedinin yeni ikilisi

Komedinin yeni ikilisi

Komedi filmi “Seni Gidi Seni” vizyon için gün sayıyor. Bir mahalle komedisi olan filmde, taksi şoförü ve mobilyacı iki arkadaşın başına gelen komik ve bir o kadar da macera dolu olaylar 17 Kasım'da sinema seyircisi ile buluşacak.

Genç isimler Kayakesen ve Güvenç’in komedi filmi denince akla gelen isimler Ayhan Taş ve Burak Satıbol’un yanı sıra Turgay Tanülkü ve Zihni Göktay’la buluştuğu filmde, İlay Erkök de kadroda yer alıyor.

“Seni Gidi Seni” nin oyuncu kadrosunda;  Arzu Oruç, Güray Özcan, Ahmet Dursun, İrfan Aslanhan, Metin Keçeci, Tuğçe Dural gibi başarılı oyuncular da bulunuyor.  1990’lı yılların fenomen sanatçısı Cengiz Coşkuner’in şarkısı “Seni Gidi Seni” den ismini alan filmde, Coşkuner de konuk oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.

Yönetmenliğini Sibel Tunç’un, görüntü yönetmenliğini ise Ulaş Zeybek’in üstlendiği “Seni Gidi Seni” nin yapımcılığını da Erdoğan Eyrik, Mülhan Tümer ile Gökhan Kalafat’ın sahibi olduğu Ahtapot Yapım gerçekleştirdi. Senaryosunun Erdoğan Eyrik’e ait olduğu, Bayrampaşa İlçesi başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde 5 haftada tamamlanan çekimlerin ardından, filmin fragmanının da önümüzdeki günlerde paylaşılacağı açıklandı.

Komedinin yeni ikilisi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle