GeriKeyif Kocamın Ailesi izle yeni bölümde Tarık ve Güneş arasında romantik anlar (FOX TV)
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kocamın Ailesi izle yeni bölümde Tarık ve Güneş arasında romantik anlar (FOX TV)

Kocamın Ailesi izle yeni bölümde Tarık ve Güneş arasında romantik anlar (FOX TV)
refid:28078921 ilişkili resim dosyası

Kocamın Ailesi 30. bölüm fragmanı yayınlandı. 29 Ocak perşembe günü FOX TV'de ekranlara gelecek Kocamın Ailesi dizisinin 30.bölümünde Kocamın Ailesi'nde sırlar yavaş yavaş açığa çıkıyor. Yeni bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gazanfer Sefer'in kilitli dairesini, Hakan'ın neden olduğu kaza ise Fulden'le ilgili gerçekleri açığa çıkarır. Diğer yandan Zafer, kızlarının sakladığı sırlarla yüzleşirken Güneş aylardır peşinde olduğu kişinin kimliğini öğrenir.

KOCAMIN ALİSE KONUSU:

Çocuğu olmayan modern bir aile ile 25 senedir çocuklarından birisi kayıp olan geleneksel ve sayıca kalabalık bir aile aynı apartmanda komşu olursa neler olur? Tolga babası ve annesiyle hiç tanışmamış ve onların özlemlerini her gün içinde duyan birisidir. Bu yüzden de komşu aileye hemen ısınır. Eşi Yonca ise bu duruma adapte olamaz. Bütün bunlara iki aileyi bir şekilde ortak bir paydada buluşturacak olaylar da devreye girer.

Kocamın Ailesi izle yeni bölümde Tarık ve Güneş arasında romantik anlar (FOX TV)

KOCAMIN AİLSİ DİZİSİ OYUNCULARI

Selen Seyven > Yonca, Gökhan Alkan >Tarık, Genco Özak > Can, Zuhal Yalçın > Esma, Yeşim Salkım > Şeniz , Yıldız Kültür > Hikmet Babaanne, Erman Okay > Zafer Baba, Ayşenil Şamlıoğlu > Mukadder Anne, Beren Gökyıldız > Pelin, Denizhan Kınacıgil > Ümit, Yıldız Kültür > Hikmet Babaanne, Ahmet Kayakesen > Fatih, Füsun Kostak > Tülin, Kadir Kandemir > Hakan, Kaan Küçük > Beki, Şehsuvar Aktaş > Gazanfer, Buse Arslan > Gülay, Seray Kaya > Miray, Melis Doğu > Fulden

FOX TV CANLI YAYIN AKIŞI

Kocamın Ailesi dizisinden bir replik
-Dayım, bir eşyanın yeri değişse tekrar eski yerine koyuyor bir tedavi et.
+Vay obsesif Engin vay !
-Mesela evde birkaç eşyanın yeri deyişse dayın çok sinirlenir ama ben bunu sana yap diye değil bil diye söylüyorum.

KOCAMIN AİLESİ 30. BÖLÜM FRAGMANI İZLE – 29 OCAK PERŞEMBEYorumları Göster
Yorumları Gizle