GeriKeyif Kitap Günleri, Marmaris'te başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kitap Günleri, Marmaris'te başladı

Kitap Günleri, Marmaris'te başladı

Marmaris'te düzenlenen Kitap Günleri, okur ve yazarların yoğun katılımıyla ilk kez gerçekleşti. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, "Etkinliğimizin her yıl büyüyerek geleneksel hale gelmesini diliyorum" dedi.

İlkbahara kitapla merhaba demenin sevinci ve mutluğunu yaşadıklarını belirten Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Kültür ve Sanat Evi'nde düzenlenen etkinliğin açılında yaptığı konuşmada, çok sayıda yazarın ve okurun Marmaris'te buluşacağını söyledi.

Etkinliğe katılımın iyi olduğunu anlatan Acar, "Yayınevleri ve kıymetli yazarları hepimizin misafiri. Bu etkinliğimizin daha da büyüyerek geleneksel hale gelmesi hepimizin arzusu” dedi.

 

Kitap Günleri, Marmariste başladı

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar

 

KADIN YAZARLAR ÇOĞUNLUKTA

Marmaris ilçe Başkanı Acar Ünlü de Kitap Günleri etkinliğine katıldı. Yazarlarla sohbet edip kitap imzalatan Ünlü, etkinlikte kadın yazarların azımsamayacak kadar çoğunlukta olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Ülkemizde halen birçok kız çocuğunun okula gönderilmediğine dikkat çeken ilçe başkanı, “Ülkemiz, okula gönderilmeyerek küçük yaşta evlendirilen çocuk gelinlerle dolu. Böyle bir ortamda kitap günlerine katılan kadın yazarlarımızın çoğunlukta olması beni ve partimi son derece sevindirmiş ve mutlu etmiştir” şeklinde konuştu.

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle