GeriKeyif Kırgın Çiçekler 39. son bölümüyle duygulandırdı - İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kırgın Çiçekler 39. son bölümüyle duygulandırdı - İzle

Kırgın Çiçekler 39. son bölümüyle duygulandırdı - İzle

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler dün akşam 39. son bölümü ile hayranlarının karşısına çıktı. Kırgın Çiçekler'de annesinin başına gelenlerden dolayı kimsesiz kalarak yetimhane kapısına gelen Defne’yi zor günler beklemektedir. İşte Kırgın Çiçekler'in son bölümünde yaşananlar.

Başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker gibi isimlerin paylaştığı sezonun en iyi dram dizilerinden Kırgın Çiçekler 39. bölüm fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz hafta muhteşem bir final ile yine çok konuşulacak olayların sinyalini veren ekranların sevilen dizide yine çok konuşulacak sahnelere tanık olacağız. Atv ekranlarında saat 20:00’da yeni bölümü sakın kaçırmayın!

Kırgın Çiçekler 39.Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler yeni bölüm özeti:

Kırgın Çiçekler yeni bölümünde yaşanacaklar şöyle; dizinin başından beri kızlara kök söktüren ve her fırsatta onları aşağılayan Defne, perişan haldedir. Daha önce onu "Sen de bir gün yetimhaneye düşeceksin" diyen kızlar ise her şeye rağmen ona acır. Kızlar, Defne'nin durumuna üzülürken Cemre ve Meral öfkelerini kenara bırakmayacaktır.

Kızların Defne'ye karşı bu kadar hassas davranması, özellikle Cemre'nin tepkisine neden olur. Defne'yi zor günler beklemektedir. Banu ve Ekrem'in ilişkisini öğrenen Güney, her şeyi annesine anlatır. Bu ilişkiyi ondan saklayan Songül'e ise fena halde kırılmıştır. Songül, kendini affettirmek için türlü yola başvurur. Eylül, Kemal'in kendisini taciz ettiğini Nazan'ın gördüğünü öğrenip annesine her şeyi anlatmasını ister ve Mesude'yi Nazan'ın ziyaretine götürür.

Mesude'nin boşanma isteğini ciddiye almayan Kemal, bu kez mahkemenin uzaklaştırma kararıyla yüzleşir. Nazan'ın Mesude'ye gördüklerini anlatacağını öğrenince de Defne ve Serkan'ı ziyaret eder ve cezaevindeki Nazan'a mesaj gönderir.


KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜM İZLE

Yorumları Göster
Yorumları Gizle