GeriKeyif Kiraz Mevsimi 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiraz Mevsimi 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiraz Mevsimi 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
refid:27883261 ilişkili resim dosyası

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Kiraz Mevsimi, 26. bölümüyle dün ekranlara geldi. Kiraz Mevsimi son bölüm, izleyenlerin ağzını adeta açık bıraktı. Şimdi ise 27. bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

Bugün günlerden Kiraz Mevsimi!

Öykü’nün babası için düzenlediği evlilik oyunuun heyecanı sarmıştır. Mete, Öykü ve Ayaz’a zor zamanlarını atlatmaları için yardımcı olmak istemektedir. Kemal ortaya çıkan mutluluk tablosundan çok etkilenerek yeniden bir araya topladığı ailesinin sevincini yaşamaktadır; fakat bu mutlu tabloya çocuklarının iyiliği için uzak durmak zorunda kalacak ve bir seçim yapacaktır.

Sibel ve İlker bir yandan Öykü’ye yardım ederken diğer yandan kendi çocuklarının cinsiyetini öğrenmenin heyecanını duymaktadırlar. Evlilik oyununu bozmak isteyen Önem, oğluyla ters düşerek yaptığı yanlışla yüzleşir. Şeyma, Öykü’nün babasına karşı olan zaafını kullanacak ve ona evlilik oyununu anlatmakla tehdit ederek Öykü’nün başarısını elde etmeye çalışır.

Yaptığı yeni çalışmalarla Önem ve Olcay’ın gözüne giren Şeyma, Öykü’nün sözleriyle kendine gelecek. Bülent’in teklifiyle yeni işine ayak uydurmaya çalışan Emre, Burcu’dan yardım alarak onu da yeni hayatına alıştırmaya çalışır. Ayaz, annesine koşarken yetişemediği evlilik oyunu yüzünden kırdığı Öykü için yeni sürprizler hazırlamak zorunda kalır. Öykü, hiç görmediği kadar cesur ve romantik Ayaz’a bu sefer inanacak mıdır?

KİRAZ MEVSİMİ 26. BÖLÜM FRAGMANI – 3 OCAK CUMARTESİ


KİRAZ MEVSİMİ GENEL KONU:
Çocukluğunda beri en yakın dostu Burcu’nun abisi Mete’ye aşık olan Öykü ilerde bir gün başarılı bir modacı olmak istemektedir. Herkesten gizlediği aşkı Mete’yi mahalleden arkadaşı Şeyma’ya kaptırır ve hislerini kalbine gömer. Öykü komik tesadüfler sonucunda Mete’nin ortağı ayaz ile tanışır. Ayaz ukala ve çapkın bir tiptir. Birbirlerine zıt bu iki kişi kaderin kendilerine oynadığı oyunlar sonucunda her fırsatta bir araya gelir ve aralarında romantik ama bir o kadar da komik bir ilişki başlar.

Kiraz Mevsimi’nin Öykü’sünü biraz tanıyalım.. Dizide Tekstil ve Moda Tasarımı okuyan ve ileride ünlü bir modacı olmayı hayal eden (Güllerin Savaşı’nda Gülru karakterini anımsatıyor) Özge Gürel, dünyaya gözlerini 5 Şubat 1997’de açtı. İstanbul – Silivrili bir aileden gelen üç kız kardeş olan Gürel, Beykent Üniversitesi, Uluslararası Ticaret Bölümü mezunu. Özer Ferit’ten aldığı özel derslerin ardından “Kızım Nerede” dizisinin çekimlerine katılan Özge ilk oyunculuk deneyimini de bu dizide yaşar ve sektöre adım atar.

Kiraz Mevsimi 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı

KİRAZ MEVSİMİ OYUNCULARI

Öykü Acar - Özge Gürel, Ayaz Dinçer - Serkan Çayoğlu, Mete Uyar - Dağhan Külegeç, Şeyma Çetin - Nilperi Şahinkaya, Burcu Uyar - Nihal Işıksaçan , Bora - Necip Everest, İlker Korkmaz - Serkan Börekyemez , Sibel Korkmaz - Fatma Toptaş, Olcay - Nezih Cihan Aksoy, Rıza - Serdar Çakmak, Emre Yiğit - Aras Aydın , Önem - Neslihan Yeldan, Meral - Ayşegül Ünsal, Bülent - Hakan Çimenser, Cem - Taner Berke Sarıkaya, Doğan - Burak Şahan Gönültaş, Gülseren - Canan Saran.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle