GeriKeyif Kertenkele'nin kız kardeşi Betül hayatta mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kertenkele'nin kız kardeşi Betül hayatta mı?

Kertenkele'nin kız kardeşi Betül hayatta mı?
refid:27850873 ilişkili resim dosyası

Kertenkele, kız kardeşini kullanarak kendisine tuzak kuran Ünsal komiserin artık yaşadığını öğrendiğini anlamıştır. Bilmediği şey, Ünsal komiserin kız kardeşi Betül'ü gerçekten de bulup bulmadığıdır. Kertenkele 10. yeni bölümüyle 27 Aralık Cumartesi günü kendi saatinde ATV'de.

Bu arada, Zehra ve Melis'in okul arkadaşı Semih, Ekrem Bey'i ziyaret etmek için malikâneye gelmiştir. Kertenkele, yakışıklı ve centilmen bu genç adamdan rahatsız olmuştur. Zehra'nın lise yıllarında Semih'le çıktığını da öğrenen Kertenkele, kıskançlık krizine girer.

ZEHRA ZOR DURUMDA
Ama endişelenmesine gerek yoktur. Çünkü Zehra, Kara Faruk'un aslında Kertenkele olduğundan habersiz, her geçen gün maskeli adamdan daha çok etkilenmektedir. Ekrem Bey ise, Zehra'ya evlilik için gün alması konusunda ısrarcı olur. Kara Faruk'a âşık olmak üzere olan Zehra zor durumdadır.

Tüm bu karmaşa içinde Kertenkele, kız kardeşinin kim olduğunu öğrenmek için son hamlesini yapmaya karar verir. Kardeşi ile arasındaki tek engel Ünsal'dır. Ünsal da Kertenkele'yi yakalamak için son kozunu oynar.

Kertenkelenin kız kardeşi Betül hayatta mı

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı’nın yaptığı dizide Timur Acar ( Kertenkele), Sera Tokdemir (Zehra), Erdinç Gülener ( Komiser Ünsal), Şemsi İnkaya (Ekrem Bey), Sinan Çalışkanoğlu (Levent), Yıldırım Memişoğlu (Deli Kenan ), Dilşad Şimşek (Melis), Duygu Yıldız (Betül), Birsen Dürülü ( Neşide), Umut Oğuz (Şevket), Erman Burmalı (Çağatay), Mehtap Bayrı (Tülin), İlter Akçebe (Müberra), Eda Özerkan (Selin), Ceren Şekerci (Seval), Ayça Kuru (Irmak), Bihter Dinçel (Hale), Cem Emüler (Ferruh), Fatih Doğan ( Hicabi), Emre Melemez ( Yarma Namık), Halit Ergör (Bahtiyar), Alihan Sakman ( Oğuz), Vural Meriçtan (Cengiz), Ayşen Batıgün ( Özlem), Ezgi Erdoğan (Şehnaz), Faruk Karaçay ( Hacı Halil), Muratt Atik (Güvercin Ali) gibi bir çok ünlü sevilen ekran yüzleri seyirciyle buluşuyor.

Kertenkele, Ünsal komiserin kız kardeşi Betül'ü bulup bulmadığını öğrenmek uğruna canını bile vereceğini söyler.

KERTENKELE 10. BÖLÜM FRAGMANI - 27 ARALIK CUMARTESİ


Yorumları Göster
Yorumları Gizle