GeriKeyif Kenan Sofuoğlu, hayatını konu alacak film hakkında konuştu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kenan Sofuoğlu, hayatını konu alacak film hakkında konuştu!

Kenan Sofuoğlu, hayatını konu alacak film hakkında konuştu!

Dünya Super Sport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, üzlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde oynayacağı ve kendi hayatını konu alacak olan film için konuştu. Detaylar haberimizde…

Dünyaca ünlü motosikletçi  Kenan Sofuoğlu, kendisi gibi motosiklet tutkusu olan Kıvanç Tatlıtuğ'un kendi hayatını canlandırmak istemesi hakkında konuştu. Sofuoğlu, hayatının film olacağı yönündeki bu iddiaları internet ve gazetelerden duyduğunu belirtti.

Bu durumdan mutlu olduğunu belirten Sofuoğlu, ''Tatlıtuğ'un benim hayatımı oynamak istemesi hoşuma gitti. Gerçekleşir veya gerçekleşmez bunu bilmiyorum. Ama ben kariyerimi noktaladıktan sonra düşünüyorum.'' dedi. Mesleki planlaması hakkında da açıklamalarda bulunan sporcu '''1-2 sene daha yarışıp bir şampiyonluk daha başarırsam ondan sonra kariyerimi noktalamayı düşünüyorum. O saatten sonra artık filmin yapılması mümkündür." diye konuştu.

Kenan Sofuoğlu, hayatını konu alacak film hakkında konuştu

Kenan Sofuoğlu kimdir?

Kenan Sofuoğlu, 25 Temmuz 1983 tarihinde Adapazarı Akyazı’da doğmuştur. Aslen Trabzon’ludur. Motor tamircisi olan İrfan Sofuoğlu babasının dört çocuğunun üçüncüsüdür. Abilerinin adı Bahattin ve Sinan’dır. Ailecek motor yarışçılarıdır. Anneleri Nuray Sofuoğlu’dur. Bir kız kardeşi vardır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle