GeriKeyif Nilüfer’den Kayahan için duygusal mesaj!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nilüfer’den Kayahan için duygusal mesaj!

Nilüfer’den Kayahan için duygusal mesaj!

Geçen yıl hayatını kaybeden ünlü sanatçı Kayahan’ı anma gecesi dün akşam gerçekleştirildi. Kayahan’ın eşi İpek Açar ve yakın arkadaşı Nilüfer tarafından seslendirilen Kayahan şarkıları ile duygusal anların yaşandığı geceye, Kayahan’ın yakın arkadaşı Nilüfer’in duygu dolu sözleri damgasını vurdu. Detaylar haberimizde…

Gece'nin ilk bölümünde İpek Açar gibi tek olarak sahneye çıkan Nilüfer, Kayahan'a ait düşüncelerini duygusal bir ses tonuyla dile getirerek, "Bir yıl oluyor onu kaybedeli ama hala gitmemiş gibi geliyor bana hala buradaymış gibi geliyor bana. Sesi kulağımda zaten, şarkılarını radyolarda duyduğum zaman içim gerçekten çok kötü oluyor. Çok uzun bir arkadaşlıktı bizimkisi zaman zaman tartıştık zaman zaman bozuştuk. Ama ne olursa olsun biz birbirimizi seviyorduk. En çok istediği şey çok güzel şarkılar yazabilmekti. Sizlerin gerçekten seveceği ve benimseyeceği şarkılar yazabilmekti. Bunun için uğraştı aslında, bunun için kendisini de gereğinden fazla yıprattı ve maalesef çok erken gitti aramızdan ama ben biliyorum ki o güzel eşsiz şarkılarla hepinizin kalbinde, bütün Türkiye'nin kalbinde sonsuza dek yaşayacak" dedi.

Nilüfer’den Kayahan için duygusal mesaj

Nilüfer kimdir?

Nilüfer Yumlu, 31 Mayıs 1955 tarihinde İstanbul, Cihangir' de dünyaya geldi. Ticaretle uğraşan Cemil Yumlu ile ev hanımı Lütfiye Hanım'ın tek çocuğudur. 1972 yılında Odeon plak şirketinden çıkardığı ilk 45’liği “Kalbim Bir Pusula" ile profesyonel müzik hayatı başladı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle