GeriKeyif Karadayı için Bergüzar Korel şarkı söyledi | izle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karadayı için Bergüzar Korel şarkı söyledi | izle

Karadayı için Bergüzar Korel şarkı söyledi | izle
refid:28050232 ilişkili resim dosyası

Savcı Feride rolüyle ekrana gelen Bergüzar Korel bu akşam söylediği şarkıyla da adından söz ettirecek. Karadayı yeni bölümde Korel, Mahir Kara ve Savcı Feride'nin imkansız aşkı için "Bir Adam Sevdim" adlı şarkıyı seslendirecek. İşte o şarkı ve 95. yeni bölüm özeti...

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, rol aldığı 'Karadayı' dizisinin bu akşam yayınlanacak olan 95. bölümün fragmanı için bir şarkı seslendirdi. Karadayı’nın yayınlanan tanıtımında; Seyit cinayetiyle ilgili gerçekleri öğrenmesiyle sevdiği adam ve kendini adadığı adalet arasında sıkışıp kalan Feride’nin yaşadığı çıkmaz Bergüzar Korel’in seslendirdiği “Ben Bir Adam Sevdim” isimli şarkıyla ekrana geldi.

Şarkının söz ve müziği dizinin de müziklerini yapan Toygar Işıklı imzası taşıyor.

Babası Nazif dahil bütün sevenlerinin desteğini arkasına alan Mahir’i yeni bölümde bekleyen büyük hesaplaşmalardan biri de Feride’nin Seyit cinayetiyle ilgili gerçekleri öğrenmesi olacak. Savcı Turgut’un yaşadığını öğrenen Feride, bu şoku atlatamadan Mahir’in elini kana buladığını da öğrenecek. Feride’nin yaşadığı duygusal deprem, çarpıcı sahnelerle ekrana gelecek.

KARADAYI 95. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kabadayıların Mahir'i tek başına kıstırıp öldürmeye çalışacağını öğrenen Nazif ve Dalyan onu yalnız bırakmamıştır. Mahir'in bütün sevenleri desteğe gelmiştir. Babasını arkasında dağ gibi dururken görün Mahir çok mutlu olmuştur. Sonunda Nazif Mahir'i affetmiştir. Mahir'in sürekli gücüne güç katıyor olması kabadayıları çileden çıkarmaktadır. Artık Mahir'i ortadan kaldırmak zorundadırlar, bunun için de Orhan'ı kullanmaya karar verirler.

BERGÜZAR KOREL’İN KARADAYI İÇİN SESLENDİRDİĞİ ŞARKI (95. BÖLÜM FRAGMANI İZLE)

Orhan'dan Mahir'i öldürmesini isterler. Orhan kabadayılarla eşit koşullarda masaya oturabilmek için Mahir'i öldürmeyi kabul edecek midir? Turgut'u karşısında gören Necdet ilk şoku atlatmıştır. Turgut Necdet'e ihanetinin bedelini ödemek zorunda olduğunu söyler. Necdet, Turgut'un teklifini kabul edecek midir?

Karadayı için Bergüzar Korel şarkı söyledi | izle

TURGUT'UN ASIL AMACI NEDİR?

Necdet'le görüştükten sonra planını uygulamaya geçen Turgut adliyeye gider ve Feride'nin karşısına çıkar. Bambaşka bir kimlikte sıradan bir vatandaş gibi Feride'ye yaklaşır. Feride onu gördüğünde büyük şok yaşar. Bu karşılaşma sonunda Turgut Feride'ye çok önemli belgeler verir. Feride artık Seyit cinayetiyle ilgili bütün gerçekleri öğrenmiştir. Sevdasının eli kanlı bir katil olduğunu öğrenen Feride deliye döner. Sevdası ve kendini adadığı adalet arasında sıkışıp kalır. Feride Mahir'i adalete teslim edecek midir?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle