GeriKeyif Karadayı 90. bölümde Mahir bıçaklanıyor | ATV canlı yayın akışı izle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karadayı 90. bölümde Mahir bıçaklanıyor | ATV canlı yayın akışı izle

Karadayı 90. bölümde Mahir bıçaklanıyor | ATV canlı yayın akışı izle
refid:27821678 ilişkili resim dosyası

Kabadayıların masasından atılan Mahir başa döndü peki şimdi ne olacak? Karadayı son bölüm fragmanı yayınlandı. 22 Aralık Pazartesi 90. Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Karadayı’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.İşte yeni bölüm özeti ve ATV canlı yayın akışı...

İntikamı için geri adım saydığı bu durumun içinden çıkmanın yollarını aramaktadır. Belgin Mahir'in sıkışıklığından faydalanmak ister. Aralarındaki anlaşmayı hatırlatır ve Mahir'e istediği dosyayı getirmesi için ertesi günün gecesine kadar süre tanır.

KARADAYI 90. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Aksi halde kabadayılara gidip Mahir'in aslında içlerinden birinin peşinde olduğunu anlatacaktır. Mahir'in Belgin'i durdurabilmesi için Vehbi'nin polis tarafından korunan evine girmesi ve dosyayı bulması gerekmektedir. Feride her zaman ki gibi sevdasına yardım edecektir. Mahir dosyayı bulup Belgin'e zamanında götürmeyi başarabilecek midir? Mahir'le hesaplaştıktan sonra öfke ve acıyla evine doğru giden Nazif'in yolunu serseriler keser.

İKİ USTA KALEM

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleminden çıkan iki diziden biri olan 1970 yılların İstanbul’unda geçen Karadayı 90. Bölümüyle yine iddialı. Beyazıt’ta kıt kanaat geçinen bir ailenin ferdi olan Mahir, bir gün babasının işlemediği bir cinayet yüzünden hapise düşmesiyle onu kurtarma savaşı verir. İdam hükmü alan babasını ipten alabilmek için aşkından, yaşamından hatta kendisinden vazgeçer.

MAHİR ALYANSIN PEŞİNDE

Nazif'in üstünde para bulmayınca da parmağındaki alyansa göz dikerler. Nazif vermemek için var gücüyle mücadele etse de adamlar alyansı almayı başarır. Mahir babasının başına gelenleri öğrenir ve adamların peşine düşer. Mahir adamları bulup alyansı alabilecek midir? Bu olay baba oğul arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyecektir? Ayten'in sahne hazırlıkları son sürat devam etmektedir. Çıkış şarkısı bulunmuştur. Ayten heyecanla stüdyoya girip şarkısını okur. Sosyete yaptığı iyiliklerin karşılığını beklediğini ima eder. Ayten'in Sosyete'nin imasına karşısında tavrı ne olacaktır?

Mahir Kara, ailesinin katillerini bulmak için girdiği yolda her geçen gün daha da zorlanıyor. Bir engeli aşmadan karşısına onlarca engel dikilen Mahir Kara, kötülerle mücadele etmeye devam ediyor. Mahir'in canını acıtmak için babasına bıçak çekildi... Kabadayıların istediğini yapmayan Karadayı, hakkında verilen ölüm fermanından habersiz... Belgin, Mahir'den istediğini alamadığı için öfkeli... Belgin, kabadayılara Mahir Kara'nın gerçek yüzünü anlatacak mı?

Tüm bunları ve daha fazlasını 22 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00'de ATV'de.

KENAN İMİRZALIOĞLU HAYATI
Ankara’nın Balâ ilçesinin Üçem köyünde doğan Kenan İmirzalıoğlu, nam-ı diğer “Mahir Kara”, 12 yaşına gelinceye kadar orada ikamet etti. Orta ve lise öğrenimini Ankara’da teyzesinin yanına tamamlayan ünlü aktör Yıldız teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazanarak İstanbul’a geldi ve 1997’de Best Model of Turkey’in elemerine katıldı.

Yaklaşık 4 bin kişinin arasından ilk 20’ye seçilip daha sonra da finale kadar yürüyüp birinciliği kazandı. Ülkemizi Best Model of The World’de de temsil eden İmirzalıoğlu sayesinde ilk defa bir Türk erkeği Best Model of The World’da birinci oldu. 1998 yılında ise Deliyürek adlı yapım ile yıldızı parlayan ünlü oyuncu, daha sonra, Alacakaranlık, Acı Hayat, Ezel gibi Türkiye’de ses getiren dizilerde oynadı.

ATV CANLI YAYIN AKIŞI

Kenan İmirzalıoğlu, Deli Yürek: Bumerang Cehennemi, Yazı Tura, Son Osmanlı Yandım Ali, Kabadayı, Ejder Kapanı, Uzun Hikâye gibi sinema filmlerinde oynadı. Kurt Seyit ve Şura romanının beyazperdeye aktarılması ve başrolünde İmirzalıoğlu’nun oynaması düşünülüyordu fakat proje rafa kaldırıldı ve ertelendi. Daha sonraki yıllarda ise projenin dizi olmasına karar verildi ve başrol de Kıvanç Tatlıtuğ’a verildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle