GeriKeyif "Koyver Gitsin" vizyona giriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Koyver Gitsin" vizyona giriyor

"Koyver Gitsin" vizyona giriyor

Aşkı için en zorlu yolculukları bile göze alanların hikâyesi “Koyver Gitsin” filmi için geri sayım başladı…

Oyuncu kadrosunda Ömer Gecü, Onur Yaprakçı, Seymen Aydın, Begüm Polat, Kübra Dilara Çelen, Sinan Bengier, Çetin Altay ve Naci Taşdöğen’in yer aldığı film, 16 Kasım’dan itibaren sinema salonlarında kahkaha tufanı estirecek.

İskoçyalı aktör Mike Mitchell konuk oyuncu oldu!

Çekimlerinin tamamı Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde gerçekleşen filmde ayrıca Gladyatör, Cesur Yürek ve Skyfall filmlerinden tanıdığımız Hollywood yıldızı Mike Mitchellda konuk oyuncu olarak yer aldı.

Senaryosunu filmin başrol oyuncularından Ömer Gecü’nün kaleme aldığı “Koyver Gitsin”in konusu ise şöyle:

Genç bir adam olan Samet, sevdiği kadın ile evlenmenin hayalini kurar. Samet’in hayallerini gerçekleştirip, evlenebilmesi için gereken parayı bulması şarttır. Fakat önünde sadece 3 günü vardır. Talihsiz adam ya parayı bulacak ya da hayallerine veda edip aşkını kalbine gömecektir. Gereken parayı bulmak için ağabeyi olarak gördüğü Ferhat ile plan yapan Samet, başlarına geleceklerden bihaberdir. Hayatta tek güvendikleri insan olan Settar Hoca bile onları bu tehlikeli yolcuklarından alıkoyamaz. İhtiyaçları olan parayı bulmak için yola koyulan Samet ve Ferhat hayatlarının bu en uzun 3 gününde kendilerini birbirinden zor maceralar içerisinde bulurlar.

Koyver Gitsin vizyona giriyor

Koyver Gitsin vizyona giriyor

Koyver Gitsin vizyona giriyor


Yorumları Göster
Yorumları Gizle