GeriKeyif Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde dönüm noktası (Star TV - İzle)
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde dönüm noktası (Star TV - İzle)

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde dönüm noktası (Star TV - İzle)
refid:27902456 ilişkili resim dosyası

Kahraman ve Defne yol ayrımında! Defne ve Kıymet’in sakladığı gerçeği öğrenen Kahraman çılgına döner. Kahraman ikisini karşısına alıp, bunun hesabını sorar. Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Gürbey İleri’nin yer aldığı ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ 11. yeni bölümüyle 6 Ocak Salı günü Star TV'de olacak. (Star TV Canlı Yayın Akışı)

Yörükhan konağında bütün taşlar yerinden oynarken, Elif annesinin bilerek hapiste tutulduğunu öğrenince kardeşi Nazlı’yla birlikte evi terk eder.

KAHRAMAN VE DEFNE YOL AYRIMINDA!

Elif’le konuşmak isteyen Kahraman ise, beklenmedik bir tepkiyle karşılaşır. Elif’in, Yörükhanlara hiçbir şekilde güveni kalmamıştır. Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Gürbey İleri, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar, Hakan Meriçliler, Kemal Kocatürk, Berrin Arısoy, Anıl Altan, Serdar Özer, Güneş Hayat, Bülent Düzgünoğlu

Star TV’nin başarılı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün’de rol alması için teklif yapılan oyuncu Belçim Bilgin, teklifi kabul etmemişti.

STAR TV CANLI YAYIN AKIŞI

Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Gürbey İleri’nin yer aldığı ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ adlı dizide Begüm Kütük’ün canlandırdığı karakter için teklif alan ama fiyatta anlaşamadığı için rolü geri çevirdiği iddia edilen Belçin Bilgin; "Evet senaryo aşamasındayken o diziyi incelemiştim. Ben işe bakarım, hassas davranırım. Yazıldığı gibi maddi bir konu yok. Dizi tuttu ve gayet güzel, ben de izliyorum” dedi.

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde dönüm noktası (Star TV - İzle)

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, ve Gürbey İleri’nin başrolü paylaştığı, “Kaderimin Yazıldığı Gün” Antakya’nın en köklü ve en varlıklı ailelerinden Yörükhan’ların bir varis sahibi olmak uğruna kaderlerinin akışını değiştiren olayları anlatıyor.

O3 Medya imzalı Kaderimin Yazıldığı Gün’ün yönetmenliğini Ulaş Inaç üstleniyordu. Ancak dizinin yönetmeni değişti. Dizinin yeni yönetmeni ise daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Elde Var Hayat ve Behzat Ç dizilerini yöneten Sadullah Şentürk oldu.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Yörükhan ailesi Antakya’da buluşur. Nar hasatının ilk ürününü, herkese bolluk, bereket ve huzur getirmesi dileğiyle toplayacaklardır. Her şey yolunda giderken Kıymet Hanım’ın oğlu Kahraman’ı ve gelini Defne’yi kastederek söylediği “İnşallah kendi torunumuzu da görürüz…” sözü ortalığı karıştırır. Çocuk doğuramayan kadın olarak suçlanması Defne’yi çok üzer, Kahraman da bunun üzerine ailesine ağır konuşur. Bu olaydan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Defne, üzerindeki bu “eksikliği” gidermek için nasıl olursa olsun bir çocuk ister. Bu istek Kıymet Hanım için bulunmaz bir fırsattır. Gelini artık doğru yolu bulmuştur. Kendisi de bu uğurda elinden geleni yapacaktır. Gelini için bir taşıyıcı anne bulacaktır. Bu kişi kim olur diye düşünürken “kısmet” ayağına gelir… Elif… Antakyalı bu genç kız çok zor durumdadır. Başından bir felaket geçmiştir.

Babası borçları için kendisini bir adama satmak üzereyken annesi karşı çıkmış, kazayla babasını öldürmüştür. Apar topar kaçarak, İstanbul’a gelmişlerdir. Anne yakalanıp hapishaneye girmiş, Elif ise hasta kardeşi Nazlı ile beş kuruşsuz ortada kalmıştır. Taşıyıcı anne bu genç kız olacaktır. Elif’in zaten itiraz edecek bir hali yoktur. Görev bittiğinde, Yörükhan ailesi bir “veliahta” kavuştuğunda, sessizce kaybolacak, kendi hayatına geri dönecektir.

Ama işler planlandığı gibi gitmez. Genç ve güzel Elif erkekler tarafından fark edilir. Nerede duracağı belli olmayan bir süreç başlamıştır.

Yapım: O3 Turkey Medya

Yönetmen: Ulaş İnaç

Senarist: Sema Ali Erol, Gülden Çakır ve Mahir Erol.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 11. BÖLÜM FRAGMANI – 6 OCAK SALI


Yorumları Göster
Yorumları Gizle