GeriKeyif Kaderimin Yazıldığı Gün izle son bölümde Defne’nin eline büyük bir koz geçiyor | Star TV
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaderimin Yazıldığı Gün izle son bölümde Defne’nin eline büyük bir koz geçiyor | Star TV

Kaderimin Yazıldığı Gün izle son bölümde Defne’nin eline büyük bir koz geçiyor | Star TV
refid:28282262 ilişkili resim dosyası

Kaderimin Yazıldığı Gün 18. Bölüm fragmanı yayınlandı.Kahraman hastaneye kaldırılırken yolda kalbi duracak, doktor ve hemşirenin müdahaleleri sonucu yeniden hayata dönecektir. Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük Yaşaroğlu'nun paylaştığı Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümüyle kendi saatinde kendi kanalında yayınlanacak.

Kahraman, uzun süren bir ameliyattan sonra yoğun bakıma alınır. Bu sırada bütün aile fertleri hastaneye gelmiş, telaş içerisinde Kahraman'ın sağlık durumuyla ilgili bir haber beklemektedirler. Ameliyattan sonra kritik süreci henüz atlatamayan Kahraman, bir süre daha gözetim altında tutulacaktır.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 17. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aile bireyleri sabaha kadar hastanede kalıp, Kahraman'dan bir haber beklerler. Bu esnada Ziya, adamlarına Maksut’un izini sürmeleri talimatını verir. Kerem, olaya müdahale eder ve adamları Maksut’u buldukları anda sadece kendisine haber vermeleri konusunda uyarır.

Kaderimin Yazıldığı Gün izle son bölümde Defne’nin eline büyük bir koz geçiyor | Star TV

Kahraman’ın gözlerini açar açmaz söylediği ilk şey, Elif olacak, karısı veya bir başka aile yakını yerine Elif’le görüşmek isteyecektir. Defne bu mesajı iyi okur ve bitme noktasına gelen evliliğini kurtarmak adına plan yapmaya başlar. Bu konuda en büyük destekçisi şüphesiz annesi Neval olacaktır.
Defne, annesi aracılığıyla, Kıymet’le alakalı eline büyük bir koz geçirir ve bu kozu evliliğini kurtarmak için Kıymet’e karşı kullanır. Aynı anlarda Kahraman da, ona karşı beslediği hisleri ve bebekle alakalı gerçekleri itiraf etmek için Elif’in karşısına çıkar.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN OYUNCULARI

Özcan Deniz - Kahraman

Yörükhan ailesinin önde gelen üyesi... Babasının yaşlandıktan sonra yönetim onun eline geçti. Eşi Defne. Defne onu çocuk için zorlamasa kendisi hiç istemiyor. Çünkü çocuğunun olmayacağını biliyor. Eşini boş yere üzmenin bir faydası yok. Ama yine de baba olmayı içten içe istiyor.

Hatice Şendil - Elif

Elif, Sultan ve Durmuş Ali’nin en büyük çocuğu. Antakya’da ailesiyle beraber yaşarken, babası onu Maksut’la zorla evlendirmek ister. Elif bunu istemeyince kendisini aklına gelmeyecek olayların içinde bulur. Kader ağlarını örmektedir.

Begüm Kütük Yaşaroğlu - Defne

Kahraman’ın eşi. Yıllar önce hamileyken geçirdiği trafik kazası sonucu hem karnındaki bebeği kaybetmiş hem de bir daha anne olma şansını yitirmiş. Çocuk sahibi olmak için her yolu denemeye ve her şeyi yapmaya hazır.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Gürbey İleri - Kerem

Kahraman’ın ablası Meryem’in oğlu… Babasının vefatından sonra kendisine adeta babalık yapan Kahraman’ın sözünden hiç çıkmıyor. Elif’e duyduğu aşk, onu hiç tahmin edemeyeceği yollara sürükleyecek ve çok sevdiği dayısıyla karşı karşıya getirecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle