GeriKeyif Kaçak yeni bölümde bonzai çetesinin sonu gelecek mi (ATV - İzle)
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaçak yeni bölümde bonzai çetesinin sonu gelecek mi (ATV - İzle)

Kaçak yeni bölümde bonzai çetesinin sonu gelecek mi (ATV - İzle)
refid:27902789 ilişkili resim dosyası

Ertan ve Bonzai çetesinin sonunu getirmeye çok yaklaşan Serhat ve ekibi, Ertan'ın önlerine atacağı yeni tuzakla baş etmek zorunda kalacaklar. ATV’nin bu yılki iddialı dizileri yeni bölümleriyle bir bir ekrana gelmeye devam ediyor. Kaçak dizisi 50. yeni bölümü ile 6 Ocak Salı günü ATV'de. (Atv canlı yayın akışı)

Gürkan Uygun’un başrolünde oynadığı aksiyon dolu dizisi Kaçak’ın 6 Ocak Salı günü yayınlanacak yeni bölümünde bol kovalamaca ve aksiyon var.

BONZAİ ÇETESİNİN SONU GELECEK Mİ?

Cemile, Tülay'ı alt ederek girdiği yeni işte Ertan'la işbirliği yapacak ve bambaşka bir dünyaya adım atacak. Tülay'ın Cemile ile içine girdiği durum gün geçtikçe onu rahatsız edecek ve çaresizliğini Ertan'a olan aşkıyla avutmaya çalışarak ona bir adım daha yaklaşacak. Merve ve Serhat evliliğin ilk günlerini yaşarken, Nazmi, Dadaylı ve Burak, Serhat'ın sert karakterinin altından çıkan ev erkeğine alışmaya çalışacak.

Kaçak dizisi konusu: Serhat Hakeri eski bir polistir. Türkiye’nin önde gelen mafyanın liderinin oğlunu öldürmüş ve kimliğini değiştirerek Anadolu’nun unutulmuş bir kasabasında kahvecilik yapmaya başlamıştır. Herkes onu kahveci Ahmet olarak bilmektedir. Yine aynı kasabadan Nurgül ile 7 yldır evlidir ve Ömer adında bir çocuk vardır. Eski hayatını tamamen geride bırakan Serhat istemeden de olsa karıştığı bir olay sonucunda kasabalının gözünde adeta bir kahramana dönüşür. Topçuoğlu ailesi de Serhat’ın izini bu olay sayesinde bulurlar. Bir gün karşısında Topçuoğlu’nun damadı Ertan’ı gören Serhat’ın hayatı oğlu Ömer’in kazayla vurulmasıyla tamamen değişir. Serhat ve mafya arasındaki savaş tekrar başlar.

Dadaylı Kimdir: Gerçek adı Tahir’dir. Dadaylı Kastamonu Daday ilçesinde doğmuştur. Polis olmaya karar verince Özel Harekat birliklerine katılmış ve Türkiye’nin terör ile mücadelesinde devre arkadaşı Serhat Hakeri ile bir çok operasyonlara katılmış eski bir özel harekat polisidir.Kastamonu Daday ilçesi doğumlu olan Tahir, devre arkadaşları arasında Dadaylı lakabı kendisine takılmış ve bundan sonra herkes onu Dadaylı olarak tanımıştır.

Kaçak yeni bölümde bonzai çetesinin sonu gelecek mi (ATV - İzle)

Kastamonu Daday İlçesi :Daday Kastamonu ilin kuzeybatısında yer alan bir ilçe. Kastamonu il merkezine 34 km uzaklıktaki Daday’ın 60 köyü bulunmaktadır. 973 km² yüz ölçümüne sahip ilçenin toplam nüfusu 11.802’dir. Fatih Sultan Mehmet devrinde Osmanlı topraklarına katılan İlçede 1891’de inşa edilmiş tarihi bir hükümet konağı vardır. Halkın büyük çoğunluğunu geçimini tarım ve hayvancılıktan sağlar.

ATV CANLI YAYIN AKIŞI

Kurtlar vadisi`nin Memati`si olarak tanınan Gürkan Uygun Kaçak dizisi ile hayranlarını şaşırtmıştır.

Kaçak yeni bölümde bonzai çetesinin sonu gelecek mi (ATV - İzle)

Dizi`nin konusu ünlü bir mafya babasının oğlunu öldüren polis memuru kimlik değiştirerek Anadolu`nun en ücra köşesin`de evlenip kahve işletmeciliği yapan Serhat Hakeri (Gürkan Uygun) yıllar sonra bulan mafya babası`nın çocuğunu öldürmesi ve kurduğu hayatı darmadağın etmesiyle başlayan dram ve macera dolu bir hikayeyi anlatmaktadır.Yapımcılığını Süreç film`in üstlendiği,yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapmaktadır.Başrollerini Gürkan Uygun,Özlem Yılmaz,Begüm Birgören ve Hasan Küçükçetin paylaşmaktadır.

KAÇAK 50. BÖLÜM FRAGMANI – 6 OCAK SALI


Yorumları Göster
Yorumları Gizle