GeriKeyif Kaçak Gelinler 14. Bölüm Fragmanı: Müfit kafe açıyor!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaçak Gelinler 14. Bölüm Fragmanı: Müfit kafe açıyor!

Kaçak Gelinler 14. Bölüm Fragmanı: Müfit kafe açıyor!
refid:27265926 ilişkili resim dosyası

Şebnem ve Selim, Müfit Abi ile ortak bir kafe açmak istemektedirler.. Kaçak Gelinler 14. Yeni bölümüyle 28 Eylül Pazar günü Star TV’de ekrana gelemeye hazırlanıyor.

Geçen hafta Kaçak Gelinler ile ilgili ortaya atılan ve bir anda sanal alemde yayılan ‘Kaçak Gelinler TV8’e geçti' iddiası fos çıkmış gibi görünüyor. Kaçak Gelinler’ in 13. Bölümüyle Star TV’deki serüvenine nokta koyacağı ve TV8’in yeni patronu Acun Ilıcalı’ nın yerli dizi atağına geçmesinin ardından transfer olacağı konuşulmuştu. Hatta Kaçak Gelinler’ i 26 bölüm gösterme garantisi verdiği de gelen bilgiler arasındaydı.

Geçtiğimiz bölüm Seniha ani bir kararla şehr-i İstanbul’ dan ayrılma kararı vermiş ve kızların bütün uyarılarına rağmen onları hiç dinlememişti. O’nu durdurabilecek tek kişi Müfit’ti (Ege Aydan). Bu yüzden Şebnem (Selin Şekerci) soluğu hemen onun yanında almış ve olan bitenleri Müfit’e anlatmıştı. Geçen bölümün en sürpriz gelişmesi ise Şebnem ve Selim’in çıktıkları sandal gezisinden yakınlaşmalarıydı.

Kaçak Gelinler'in 28 Eylül Pazar günü yayınlanacağı 14. bölümünün fragmanı:

Kaçak Gelinler, Julia Roberts ve Richard Gere’ın başrollerinde oynadığı Runaway Bride (Kaçak Gelin) filminin çağrıştırsa da tam anlamıyla diziye çevrilmiş hali sayılmıyor. Gerçek Kaçak Gelin Maggie (Julia Roberts) erkeklerle kolayca iletişim kurabilen, onları tavlayan hatta onlarla nişanlanan fakat durum evlenmeye geldiğinde damadın bütün iyi özelliklerine rağmen düğünden kaçan deli dolu birisidir. Haberci Ike Graham (Richard Gere), Maggie’nin alışkanlığını öğrendikten sonra bu magazin haberini patlatmaya karar verir ve olayların üstüne gider.

Kaçak Gelinler 14. Bölüm Fragmanı: Müfit kafe açıyor


Yorumları Göster
Yorumları Gizle