GeriKeyif Kaçak 37. Bölüm fragmanı yayınlandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaçak 37. Bölüm fragmanı yayınlandı

Kaçak 37. Bölüm fragmanı yayınlandı
refid:27251987 ilişkili resim dosyası

ATV'nin ilgiyle takip edilen Kaçak dizisinde bu hafta da tekmeler, tokatlar, kurşunlar havalarda uçuşacak. 37. yeni bölümüyle 23 Eylül 2014 salı günü yayınlanacak bölüm bol bol aksiyon vaat ediyor.

Gürkan Uygun’un başrolünde oynadığı aksiyon dolu dizi Kaçak’ın 23 Eylül Salı günü yayınlanacak yeni bölümünde bol kovalamaca ve aksiyon var.

Geçtiğimiz bölümde Serhat öyle bir noktaya gelir ki Erol ve Dehvani’nin arkasındaki sır perdesini aralamalarına ramak kalmıştır. Faysal ise kızı Tülay ile alâkalı gerçeklere adım adım yaklaşmıştır. Cemile ve Muhsin ise diken üstündedirler. Bu arada Ertan milâdi bir karar vermek zorunda kalmıştır. Ya yeni hayatını seçecek ya da Katerina’nın duygularına karşılık verecektir.

Kaçak dizisi (23 Eylül Salı) yeni bölüm fragmanları izlemek için tıklayınız

Kaçak dizisi konusu: Serhat Hakeri eski bir polistir. Türkiye’nin önde gelen mafya liderinin oğlunu öldürmüş ve kimliğini değiştirerek Anadolu’nun unutulmuş bir kasabasında kahvecilik yapmaya başlamıştır. Herkes onu kahveci Ahmet olarak bilmektedir. Yine aynı kasabadan Nurgül ile 7 yldır evlidir ve Ömer adında bir çocukları vardır. Eski hayatını tamamen geride bırakan Serhat istemeden de olsa karıştığı bir olay sonucunda kasabalının gözünde adeta bir kahramana dönüşür. Topçuoğlu ailesi de Serhat’ın izini bu olay sayesinde bulur. Bir gün karşısında Topçuoğlu’nun damadı Ertan’ı gören Serhat’ın hayatı oğlu Ömer’in kazayla vurulmasıyla tamamen değişir. Serhat ve mafya arasındaki savaş tekrar başlar.

Kaçak 37. bölüm'den kareler:

Kaçak 37. Bölüm fragmanı yayınlandı

Kaçak 37. Bölüm fragmanı yayınlandı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle