GeriKeyif İyi ki doğdun Elvis
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İyi ki doğdun Elvis

İyi ki doğdun Elvis
refid:27904127 ilişkili resim dosyası

Elvis Presley Türkiye Resmi Fan Kulübü ve Memeder, herkesi meme kanserine karşı mücadeleye destek vermek için 8 Ocak gecesi Jolly Joker'e davet ediyor. Gecede Serhat Kaner Band sahne alacak.

Doğum günü olan 8 Ocak tarihinde dünyanın birçok yerinde adına konserler düzenlenen Elvis Presley, Rock'n Roll müziğinin kralı olarak anılmasının ve dünyanın en önemli şarkıcılarından biri olmasının yanı sıra, aynı zamanda sosyal yardımlaşma derneklerine en çok bağış yapmış olan sanatçıların başında geliyordu. Bu sosyal yardımlaşma çalışmaları sanatçının kızı tarafından devam ettiriliyor.

Elvis Fan Kulübü olmanın birinci şartı ise, yapılan etkinliklerle sosyal yardımlaşma ve bilim derneklerine katkıda bulunmak. Bu etkinliğin amacı, bir taraftan Elvis Presley'in anısını onurlandırmak, bir taraftan da meme kanseriyle mücadele konusunda insanları bilinçlendirmek ve Memeder çalışmaları için kaynak sağlamak olacak.

İyi ki doğdun Elvis


Elvis Presley Türkiye Resmi Fan Kulübü de Elvis Presley'nin doğum günü etkinliğini, Presley'nin yardımsever karakterine yakışır şekilde kutlamayı amaçlıyor. Bu nedenle de desteklemek için bu etkinlikte Memeder ile birlikte çalışmakta ve son yıllarda ülkemizde çok hızla yükselen meme kanserine karşı savaş açmayı hedefliyor.

Planlanan gecede, Türkiye'nin iyi ses sanatçılarından, aynı zamanda kitap yazarı ve eski dizi oyuncusu olan, opera kökenli sanatçı Serhat Kaner, grubuyla birlikte sahne alıyor ve Elvis Presley'nin en güzel şarkılarını kendi tarzıyla seslendiriyor olacak. Grup üyeleri: Serhat Kaner (Vokal), Görkem Baharoğlu (Lead gitar ve back vokal), Arif Ortakmaç (Bas gitar ve back vokal), Bartu Özbatur (davul), Barış Göker (klavye)...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle