GeriKeyif InCanto İstanbul'a geliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

InCanto İstanbul'a geliyor

InCanto İstanbul'a geliyor
refid:27065359 ilişkili resim dosyası

İtalya'nın soprano gruplarından InCanto, Brisa, Digiturk ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) işbirliğiyle 27 Ağustos'ta Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilecek "Lassa En Sağlam Defans Ödül Töreni"nde sahne alacak.

Brisa açıklamasına göre, Andrea Bocelli, Michael Balton, Seal, James Blunt gibi dünyaca ünlü isimlerle birlikte çalışmış olan İtalya'nın ünlü soprano gruplarından InCanto, Brisa, Digiturk ve TSYD işbirliğiyle 27 Ağustos Çarşamba akşamı Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilecek Lassa En Sağlam Defans Ödül Töreni'nde sahne almak için İstanbul'a geliyor.

Rossella Ruini, Francesca Romana Tiddi, Laura Celletti ve Claudia Coticelli'den oluşan InCanto Soprani D'Italia, gecede İtalyan klasiklerinin yanı sıra son zamanların caz ve pop şarkılarının uyarlamalarından oluşan bir repertuarla konuklarıyla buluşacak. İş, futbol ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismi bir araya getirecek gecenin Türkiye liglerinde 2014-15 futbol sezonunun da başlamasının kutlanacağı bir "futbol ve müzik şölenine" dönüşmesi bekleniyor.

Açıklamaya göre, InCanto, repertuarında Verdi ve Morricone'nin eserlerinin yanı sıra "Caruso" ve "Con te partiro" gibi İtalyan klasiklerine de yer veriyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle