GeriKeyif Her kadının bilmesi gereken erkeklere has 7 özellik
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Her kadının bilmesi gereken erkeklere has 7 özellik

Her kadının bilmesi gereken erkeklere has 7 özellik

Kadınlar için, hayatlarındaki erkeği anlamaya çalışmak, karşı cinsiyete ait savunmasızlıktan duyulan memnuniyetsizliğin ve kendilerini ifade etmenin ortadan kaldırılması sayesinde çoğu kez verimli bir girişimdir. Ancak söz konusu durumda erkeklerin tüm kadınların mutlaka erkekler hakkında bilmeleri gerektiğini düşündükleri konular bulunmaktadır. İşte onlardan bazıları;

Gizliliğe önem verirler

Erkekler için gizlilik son derece önemlidir ve kız arkadaşının ya da eşinin yaşanan herhangi bir olayı anında gidip en yakın arkadaşlarıyla paylaşmasını istemez. Çünkü çoğunlukla bu durum bir dizi nasihat ve planla kendisine geri döner.

Kovalamacaya ne gerek var

Erkekler için bir kadın ilgilerini çekiyorsa bir randevuyu kabul etmek için iki istekten daha fazlasını beklememeleri gerekir. Bir erkek bu gibi bir durumda ya reddedilmek ya da kabul edilmek ister. Ancak kadınlar daima kovalamaca oynamayı severler.

Her kadının bilmesi gereken erkeklere has 7 özellik

Kıskandırmaya çalışmak cazip değil

Kaç tane erkeğin sizin peşinizde olduğunu söylemek size göre karşınızdakinin tepkisini ölçmek ve sizi sahiplenmesini istemek için doğru olabilir. Ancak erkekler boş yere kıskandırılmayı istemezler.

Erkekler de İltifat Duymak İster

Erkekler de görünüşleri hakkında övgü almaktan hoşlanıyor. Ancak kadınlar genellikle kendilerine iltifat edilmesini istedikleri için bu konuda biraz zayıf kalmıyor değiller.

Yalnız kalmak isterler

Bazen erkekler yalnız kalmaktan hoşlanıyorlar. Ancak bu sana karşı kızgın olduğunu ya da görmezden geldiğini göstermez.

Her kadının bilmesi gereken erkeklere has 7 özellik

İyiyim diyorsan bir daha sormazlar

Ruhen veya duygusal olarak çok mutsuz olabilirsiniz. Erkek arkadaşınız ya da eşiniz de bunu görecek ve size nasıl olduğunuzu soracaktır. Siz iyiyim, yok bir şey gibi bir cevap verdiğinizde bir daha soru sormasına gerek kalmadığını düşünür ve bu da sizi sinirlendirir. O halde kötüyseniz kötü olduğunuzu söylemeye ne dersiniz?

Zihninizi okuyamazlar

Kadınlar her zaman konuşmadan anlaşılmayı istese de çoğu erkek için bu mümkün değildir. Sonuçta hiçbiri zihin okuma yeteneğine sahip değil ve sadece siz bir şeyleri söylediğiniz zaman ne istediğinizi anlayacaklardır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle