GeriKeyif Gürkan Uygun da Cep Herkülü'nde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gürkan Uygun da Cep Herkülü'nde

Gürkan Uygun da Cep Herkülü'nde

Televizyon dizilerinde oynadığı birbirinden farklı karakterlerle hafızalarda iz bırakan Gürkan Uygun, beyazperdede hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

22 Kasım’da vizyona girecek “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminde sanatçıyı, Naim Süleymanoğlu’nu 10 yaşında keşfeden, kuyumcu titizliğiyle müsabakalara hazırlayarak dünya halter tarihini baştan yazan ilk antrenörü Enver Türkileri rolünde izleyeceğiz.

Barış Pirhasan’ın senaryosunu yazdığı Özer Feyzioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminde ekranların en sevilen oyuncularından Uygun, Naim’deki cevheri ilk fark eden antrenör Enver Türkileri rolünde.

Gürkan Uygun da Cep Herkülünde1 metre 18 santimetre boyu, 22 kilogram ağırlığıyla 10 yaşındaki Naim Süleymanoğlu haltere başladığında artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını, bu sporun tarihini kökten değiştireceğini kimse bilmiyordu. Naim’deki üstün yeteneği keşfeden Enver Türkileri, doğuştan gelen bu kabiliyeti, hırsı, azmi ve konsantrasyon gücünü mücevher gibi işleyerek halter sporuna kazandırdı.

Naim Süleymanoğlu, tüm dünyada bu kadar küçük yaşta haltere başlamasına izin verilen ilk ve tek sporcuydu. Çok çalışıp insanüstü gayret gösterdiği, mucizelerle dolu spor kariyerinde hep zirvede oldu. Küçük yaşından itibaren katıldığı her müsabakayı kazandı, rekor üstüne rekor kırdı, nihayetinde üst üste üç farklı olimpiyatta altın madalya kazanma başarısı göstererek adını silinmez bir biçimde Türkiye ve dünya spor tarihine yazdırdı. 

 
   

Kızarmış Mini Tavuklar | Mucize LezzetlerMucize Lezzetler'in bugünkü menüsünde Kızarmış Mini Tavuklar var! Gülçin Çavdarcı'nın enfes tarifi ile sizlerle... (Sponsorlu İçerik)
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle