GeriKeyif Gökçe Kılınçer, yeni albümünün hazırlıklarını tamamladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökçe Kılınçer, yeni albümünün hazırlıklarını tamamladı

Gökçe Kılınçer, yeni albümünün hazırlıklarını tamamladı

Gökçe Kılınçer, Aşk Beni Bulunca (2014), O Beni Bilmez (2015) ve Güneşin Kız Kardeşi (2015) teklilerinin ardından, ilk albümü "Kalbimde İzi Var"ın hazırlıklarını tamamladı. Detaylar haberimizde…

Londra’da sürdürdüğü müzik çalışmalarını "Aşk Beni Bulunca (2014)", "O Beni Bilmez (2015)" ve "Güneşin Kız kardeşi (2015)" teklileri ile müzik severler ile buluşturan Gökçe Kılınçer, ilk albümü “Kalbimde İzi Var”ın hazırlıklarını tamamladı.

10 şarkının yer aldığı albümde kendi bestelerinin yanı sıra klasikleşmiş beş cover şarkıyı yorumlayan Gökçe Kılınçer, kendine özgü vokal tekniği ve etkileyici yorumu ile dikkat çekmekte. Retro-Pop akımının Türkiye’deki öncülerinden olan Gökçe Kılınçer, daha önce  Yeliz’den dinlediğimiz, sözleri Oktay Yurdatapan, müziği Cepero Garcia Francisco Lopez’e ait olan ‘Yalan’ şarkısına Doruk Çetin yönetmenliğinde bir de klip çekti.

Albümünün ilk konseri ile 29 Mart’da Babylon Bomonti sahnesinde sevenleriyle buluşacak olan Gökçe Kılınçer, 7 Nisan Eskişehir SPR Pub, 13 Nisan Ankara Hayal Kahvesi, 28 Nisan İstanbul Beyoğlu Hayal Kahvesi, 4 Mayıs Bursa Hayal Kahvesi, 11 Mayıs Ankara IF Performance Hall, 15 Mayıs İstanbul Park Fest’de sahnede olacak!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle